Symbole 2017 rozdane. Uroczysta Gala w Katowicach [ZDJĘCIA]

Gala programu Symbol 2017. Zdjęcie laureatów
Gala programu Symbol 2017

Przedstawiciele niemal 60 firm, instytucji naukowych i samorządów wzięli udział w uroczystej Gali programu Symbol 2017, zorganizowanej przez redakcję Monitora Biznesu w Rzeczpospolitej i Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej w zabytkowych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach.

W tegorocznej, 7 edycji programu Symbol ponownie uhonorowano najlepsze i najbardziej symboliczne podmioty świata biznesu, nauki i samorządów, takie, których działalność jest sumą doświadczenia, mądrych decyzji i odpowiedzialności społecznej, oraz długofalowej polityki działania.

Obok Symboli wręczono również EkoSymbole 2017 – nagrodę za szczególną dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój, którek patronuje Główny Inspektor Ochrony Środowiska. W tym roku laureaci EkoSymboli odebrali gratulacje i tytuły z rąk szefa GIOŚ, ministra Marka Haliniaka.

Uroczystej Gali Symbol 2017 towarzyszył gościnny wykład jednego z najgłośniejszych polskich mentorów biznesowych dr. Mateusza Grzesiaka, laureata tytułu Symbol Polskiego Mentoringu 2017, poświęcony psychologii przywództwa.

Podczas Gali Symbol 2017 wręczono również statuetki Siły Polski 2017. Dla nagrodzonych i zaproszonych gości wystąpiła z recitalem Adrianna Biedrzyńska.