Adam Szulc – Fryzjer męski

Oto fundament dla fryzjerów męskich. Naszpikowany wiedzą o polskim i światowym barberingu jak dobra szczotka gęstym włosiem!

Adam Szulc - Fryzjer męski – Monitor Rynkowy

Adam Szulc, znany polski barber i propagator rzemiosła, a jednocześnie perkusista hardcorowego zespołu Cymeon X — wprowadzi Cię w historię fryzjerstwa męskiego od cyrulika do barbera.

Obcięcie włosów to rzemiosło i jednocześnie solidna dawka artyzmu. Fryzura jest wyrazem osobowości człowieka, ale też wpływu z zewnątrz, na przykład popkultury. Rzadko jest dziełem przypadku.

Najlepiej więc oddać się w ręce profesjonalisty albo przeczytać tę książkę. Śmiało można sparafrazować: Tak hartowała się stal… brzytwy!

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/fryzjer-meski-nowe-wydanie.html

Podziel się:

Nastepne

o. Marek Donaj OSA - Utraceni

śr. lis 10 , 2021
Proboszcz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie, kapelan krakowskiego hospicjum, lecz przede wszystkim człowiek o wielkim sercu. Augustianin o. Marek Donaj w przejmującym wyznaniu opisuje swoją pracę w szpitalu i pokazuje, że każde cierpienie ma konkretne imię. To opowieść o utracie, pamięci, a w pierwszej kolejności – spotkaniach z drugim człowiekiem, które stają się przestrzenią obecności Boga. O. Marek wspomina początki swojego kapłaństwa oraz szpitalne rozmowy z ks. Józefem Tischnerem, […]
o. Marek Donaj OSA - Utraceni – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie