Alexandra Bracken – Mroczne umysły

Tajemnicza choroba zabiła większość amerykańskich dzieci. Ruby przeżyła, ale podobnie jak reszta ocalałych, została z czymś gorszym niż wirus. Przerażające umiejętności, których nie może kontrolować, naznaczają jej codzienność.

Dziewczyna trafia w końcu do Thurmond – brutalnego, stanowego obozu rehabilitacyjnego. Tam pozna prawdziwy strach oraz nauczy się panować nad swoimi mocami.

Trenowanie unikalnych predyspozycji, które posiadają młodzi wybrańcy, jest bowiem jedyną szansą na przeżycie dla całej generacji. Jeszcze nigdy tak wiele nie zależało od nastolatków!

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/957/mroczne-umysly

Podziel się:

Nastepne

Nice To Fit You: catering przyszłości

pon. sie 29 , 2022
Catering dietetyczny Nice To Fit You jest jedną z najbardziej utytułowanych i najdłużej obecnych na polskim rynku diet pudełkowych. Jako pierwsza firma w branży stworzyła opcję wyboru menu, bez której dziś wielu klientów nie wyobraża sobie korzystania z usług cateringowych. W Nice To Fit You mamy do wyboru siedmiu rodzajów diet. Daily to dieta uwielbiana przez fanów dobrze znanej, pysznej domowej kuchni opartej na lokalnych produktach, bez eksperymentów. Dieta Classic to polskie, europejskie i światowe klasyki okraszone odrobiną nowych trendów. Dieta Light LG&DF natomiast oferuje najlepsze rozwiązanie dla klientów z nietolerancjami pokarmowymi: w tym zestawie figurują starannie […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie