Allie Reynolds – Rozgrywka

Gdy grupa przyjaciół spotyka się w opustoszałym schronisku wśród górskich szczytów, rozpoczyna się mordercza gra.

Gdy Milla otrzymuje zaproszenie na spotkanie grupy dawnych przyjaciół w ośrodku narciarskim, który był świadkiem szczytu jej kariery, nie może sobie odmówić wyjazdu. Zwłaszcza że zaproszenie wysłał ktoś szczególnie dla niej ważny.

Curtis, Dale, Heather, Brent – minęła dekada, odkąd Milla ich widziała. I tyle samo czasu, od kiedy podczas elitarnych zawodów snowboardowych Saskia, jedna z nich, zniknęła bez śladu.

Cała piątka spodziewa się kameralnego weekendu wysoko w górach, ale kiedy tylko przekraczają próg schroniska, znikają ich telefony, a kolejka górska przestaje działać. Zamiast ognia w kominku czeka na nich instrukcja gry, która spowoduje, że odkryją swoje sekrety. I tajemnicę tego, co naprawdę wydarzyło się lata temu w dniu zawodów…

Nie wiadomo, kto zorganizował to spotkanie, ale odnalezienie tej osoby staje się kwestią życia i śmierci. Tym bardziej, że zbliża się zamieć, która wkrótce odetnie im drogę ucieczki.

W opuszczonym schronisku pod alpejskim lodowcem sekrety z przeszłości wyjdą wreszcie na jaw…

Allie Reynolds była zawodową snowboardzistką z czołówki brytyjskiej klasyfikacji. Spędziła pięć lat w Alpach we Francji, Szwajcarii i Austrii. Świetnie zna miejsca, o których pisze, i doskonale potrafi oddać ich klimat.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/rozgrywka/

Podziel się:

Nastepne

Czysta oszczędność czasu

śr. mar 3 , 2021
– Jeszcze dwa lata temu wydawało się, że roboty sprzątające dochodzą do granicy, za którą nic nowego, przełomowego nie będzie się dało wprowadzić. Ale okazuje się, że cały czas pojawiają się w nich innowacyjne funkcje. Patrząc na cyfry, jest to zdecydowanie rynek, który będzie się rozszerzał, a my dziś zbieramy owoce pracy za to, że weszliśmy na niego już 10 lat temu – mówi Łukasz Bojanowski, prezes zarządu RoboJet Sp. […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie