Amy Cuddy – Wstań

Unieś ręce lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę i zmienisz swoje nastawienie do czekającego cię zadania na bardziej pozytywne. To biologia działa na twoją korzyść! Amy Cuddy pokazuje, jak dzięki prostym trikom możesz pokonać poczucie bezsilności.

Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować! Wystarczą 2 minuty, by za pomocą swojego ciała zmienić stan umysłu.

Amy Cuddy wcale nie miała być naukowcem. Tak naprawdę nie miała nawet skończyć szkoły. Jako nastolatka uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznała poważnego urazu głowy. Lekarze powiedzieli, że walczą o to, aby w pełni odzyskała swoje zdolności umysłowe i ukończyła szkołę. Okazało się, że wszyscy się mylili. Dzisiaj Cuddy jest psychologiem społecznym pracującym w Harvard Business School. Na co dzień zgłębia zachowania niewerbalne, prowadzi także liczne szkolenia, podczas których uświadamia słuchaczom, jak duży wpływ na postrzeganie przez innych wywiera postawa ciała.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/wstan-skuteczny-sposob-by-zyskac-pewnosc-siebie-i-stawic-czolo-wyzwaniom-2022-cuddy-amy-220708?query=wsta%C5%84

Podziel się:

Nastepne

KE oraz państwa członkowskie będą miały dostęp do algorytmów bardzo dużych platform internetowych (analiza)

czw. kwi 28 , 2022
Osiągnięto porozumienie ws. przepisów o zapobieganiu rozpowszechniania nielegalnych treści w internecie i chroniących podstawowe prawa obywateli w sferze cyfrowej. Komisja Europejska oraz państwa członkowskie uzyskają dostęp do algorytmów bardzo dużych platform internetowych. W sobotę Parlament i Rada osiągnęły wstępne porozumienie polityczne w sprawie Aktu o usługach cyfrowych (DSA). Wraz z Aktem o rynkach cyfrowych, DSA ma wyznaczyć standardy bezpieczniejszej i bardziej otwartej przestrzeni cyfrowej dla użytkowników oraz równe warunki działania […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie