Amy McCulloch – Bez tchu

Sześcioro nieznajomych. Jeden morderca. I walka o przetrwanie. . .

Amy McCulloch - Bez tchu – Monitor Rynkowy

Dziennikarka Cecily Wong otrzymała życiową szansę – ma dołączyć do elitarnego zespołu, który chce zdobyć jeden z najwyższych szczytów świata – Manaslu.

Ale sprawy szybko przybierają niepomyślny obrót. Niewyjaśniona kradzież. Okropny wypadek. Przerażający liścik: Na górze jest morderca.

Wyruszyło sześcioro nieznajomych… Ilu powróci?

Amy McCulloch jest kanadyjską autorką pochodzenia chińskiego. “Bez tchu” to jej debiutancki thriller, który stał się światowym bestsellerem. We wrześniu 2019 roku została najmłodszą Kanadyjką, która wspięła się na Manaslu w Nepalu – ósmą pod względem wysokości górę świata. Zdobyła także Aconcaguę, najwyższy szczyt na obszarze obu Ameryk, przy temperaturze -45ºC i wiatrach wiejących z prędkością 90 km/h, i zwiedziła każdy z siedmiu kontynentów.

Wydawnictwo Luna polec zakup książki: https://wydawnictwoluna.pl/ksiazki/thriller/bez-tchu/

Podziel się:

Nastepne

Klaus Schwab, Thierry Malleret - Wielka narracja

pt. lut 3 , 2023
Wielka narracja to przewodnik dla każdego, kto pragnie lepiej zrozumieć, jak świat ewoluował, odkąd wybuchła pandemia, i co trzeba zrobić, by w przyszłości był bardziej wytrzymały, sprawiedliwy i zrównoważony. Problemy, które musimy zbiorowo rozstrzygnąć, stają się nie tylko coraz poważniejsze, ale i coraz liczniejsze. Mnożą się ogromne wyzwania: gospodarcze, ekologiczne, geopolityczne, społeczne i technologiczne. Jednak rozwiązań nie brakuje i ciągle są w zasięgu ręki. Autorzy wskazują je ramowo w kilku […]
Klaus Schwab, Thierry Malleret - Wielka narracja – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie