Andrzej Maleszka – Magiczne Drzewo. Geniusz

Blubek to najgorszy uczeń w szkole. Magiczny przedmiot zmienia go w geniusza. Chłopiec tworzy niesamowite wynalazki. Porywa go tajna organizacja i każe wymyślić niebezpieczną broń.

Andrzej Maleszka - Magiczne Drzewo. Geniusz – Monitor Rynkowy

Kuki, Gabi i Budyń wyruszają ratować przyjaciela. Walczą z porywaczami, olbrzymimi owadami i pułapkami lodowej twierdzy. Zdobywają cudowne eliksiry. Dają one niezwykłą moc, lecz są także niebezpieczne.

Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/magiczne-drzewo-geniusz-andrzej-maleszka-233185?query=magiczne%20d

Podziel się:

Nastepne

David Cohen - Ucieczka Sigmunda Freuda

czw. lis 17 , 2022
Dramatyczna historia ucieczki Sigmunda Freuda z okupowanego przez nazistów Wiednia. Rok 1938. Po zdobyciu władzy przez nazistów Wiedeń przestaje być dla Freuda bezpiecznym miejscem. Przez nienawiść Goebbelsa i Himmlera do psychoanalizy grozi mu więzienie i niechybna śmierć. Los Freuda i jego rodziny znajduje się w rękach Antona Sauerwalda – nazistowskiego zarządcy majątkiem Freudów. Późniejsza udana ucieczka z miasta i przyjazd ojca psychoanalizy do Londynu staje się prawdziwym medialnym wydarzeniem. Jednak […]
David Cohen - Ucieczka Sigmunda Freuda – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie