Anita Głowińska – Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?

Piąta książka z 45 okienkami do otwierania, której bohaterami są Kicia Kocia i Nunuś.

Anita Głowińska - Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód? – Monitor Rynkowy

Tym razem w otwieranych okienkach ukrywają się przedstawiciele różnych zawodów. Znajdziemy najróżniejsze profesje – od zwyczajnych jak krawcowa i krawiec, kucharka i kucharz do niezwyczajnych, jak kosmonautka i kosmonauta.

Anita Głowińska - Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód? – Monitor Rynkowy

Dla Kici Koci i Nunusia wszystkie zawody są fascynujące!

Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej rodzina i przyjaciele.

Anita Głowińska - Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód? – Monitor Rynkowy

Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się między innymi kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej czy kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów. Dodatkowo dzieci zainteresują zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek. Najnowszą propozycją jest natomiast seria dla najmłodszych dzieci, Akademia Kici Koci!

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/kicia-kocia-i-nunus-jaki-to-zawod

Podziel się:

Nastepne

Mocny finisz i plany „Energetyka”

pon. paź 19 , 2020
SMLW „Energetyk” we Wrocławiuto spółdzielnia, w której chce się mieszkać. Liczne inicjatywy zarządu sprawiają, że wartość mieszkań wzrasta, a mieszkańcom żyje się coraz bardziej komfortowo i ekonomicznie Termomodernizacje na finiszu Spółdzielnia kończy kompleksową termomodernizację kilkunastokondygnacyjnych bloków przy ul. Dokerskiej, Lotniczej i Papierniczej. Korzysta przy tym z dotacji unijnych na łączną kwotę ok. 12 mln zł, potwierdzając sprawność zarządu w zakresie przedsięwzięć rzeczowo-finansowych. – Najwięcej starań wymaga budynek przy ul. Dokerskiej […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie