Annette Lepple – Relaks zamiast roboty. Jak tworzyć ogrody odporne na suszę

Co oznacza dla nas ogród? Czy chcemy, rwąc włosy z głowy, ciągnąć za sobą wąż ogrodowy i nosić ciężkie konewki z wodą? Czy też raczej wolimy stworzyć oazę spokoju, w której rządzą piękne zapachy, różnorodność i życie?

Annette Lepple - Relaks zamiast roboty. Jak tworzyć ogrody odporne na suszę – Monitor Rynkowy

W tej książce znajdziesz pomysły na efektowne kompozycje z traw i bylin, okryte zielenią murki i nowoczesne aranżacje ogrodów. Będziesz mógł według sprawdzonego planu posadzić na rabatach rośliny o nieprzemijającej urodzie, które nie zwiędną podczas pierwszych letnich upałów.

Sięgnij po mistrzów sztuki przetrwania wśród krzewów, drzew, traw, roślin cebulowych, jednorocznych i wieloletnich. Susza latem już nie da ci się we znaki. Za to będziesz mieć więcej czasu, by cieszyć się swoim ogrodem.

Annette Lepple studiowała projektowanie ogrodów w Londynie i pracuje jako projektantka, fotografka i dziennikarka. Jest zamiłowaną ogrodniczką, członkinią stowarzyszeń Garden Media Guild oraz Professional Garden Photographer’s Association. Po wielu latach spędzonych w Irlandii mieszka dziś i pracuje w Szwajcarii i Francji. Jej reportaże ukazują się w międzynarodowych czasopismach. Za swoje zdjęcia wielokrotnie była nagradzana, a w 2015 roku. przyznano jej nagrodę European Garden Photography Award.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/relaks-zamiast-roboty-jak-tworzyc-ogrody-odporne-na-susze.html

Podziel się:

Nastepne

Stephen King & Richard Chizmar - Ostatnia misja Gwendy

śr. cze 1 , 2022
Gwendy zmaga się z nie najlepszą kondycją swojego umysłu. Jej jedyną nadzieją jest magiczne pudełko, które równie dobrze może zagrozić powodzeniu jej działań. Kiedy Gwendy Peterson miała dwanaście lat, tajemniczy nieznajomy, Richard Farris, oddał jej na przechowanie tajemnicze pudełko. Można w nim było znaleźć słodycze i stare monety, ale trzeba było uważać, bo pudełko miało także swoją mroczną stronę. Naciśnięcie któregoś z kolorowych guzików ukrytych w jego wnętrzu wyzwalało groźną, […]
Stephen King & Richard Chizmar - Ostatnia misja Gwendy – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie