B.A. Paris – Terapeutka

Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę…

B.A. Paris - Terapeutka – Monitor Rynkowy

Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu w sercu Londynu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić.

Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej należał ten dom.

Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej, że gdy tylko porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Ta społeczność pilnie strzeże swoich sekretów.

I nie jest tak doskonała, jak się na pozór wydaje…

B.A. Paris – (pod tym pseudonimem ukrywa się Bernadette McDougall), brytyjska autorka zrobiła zawrotną karierę dzięki powieściom „Za zamkniętymi drzwiami” i „Na skraju załamania”, które szybko trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa”, „Sunday Timesa”, Amazona oraz iBooks. Powieść „Za zamkniętymi drzwiami”, późny debiut autorki, została uznana za jedną z książek miesiąca Amazona, iBooks oraz Real Simple, znalazła się też na liście najlepszych książek 2016 r. LibraryReads. W plebiscycie Goodreads Choice Awards była nominowana w kategoriach „Kryminał i thriller” oraz „Debiut autorski”. W Polsce „Za zamkniętymi drzwiami” do dziś – cztery lata po premierze – utrzymuje się na listach bestsellerów.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/cory-ziemi/

Podziel się:

Nastepne

Samoloty pasażerskie mogłyby już latać bez pilotów. Barierą jest zaufanie pasażerów do autonomicznych maszyn

pon. maj 10 , 2021
Samoloty mogą latać zupełnie bez pilotów. Dobrym rezultatem zakończyły się już testowe loty bezzałogowych samolotów towarowych – zbudowanych na bazie seryjnych modeli Cessny. Nie ma już technologicznych przeszkód do wprowadzenia także autonomicznych lotów pasażerskich, jednak barierą do ich wprowadzenia jest zaufanie podróżnych. Sztuczna inteligencja już jednak teraz jest obecna w lotnictwie. Pozwala m.in. przewidywać usterki samolotów i tak zarządzać ich serwisem, by zachować płynność lotów. – Gdyby nie to, że pasażerowie nie wsiedliby do […]
Samoloty pasażerskie mogłyby już latać bez pilotów. Barierą jest zaufanie pasażerów do autonomicznych maszyn – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie