Beth O’Leary – W drogę

Mały samochód pełen dużych dylematów. Przygotujcie się na drogę pełną uczuciowych niespodzianek! Kierunek? MIŁOŚĆ! No to… W DROGĘ!

To miała być miła podróż na ślub przyjaciółki. Trochę długa, bo licząca 600 kilometrów, ale Addie i Deb dobrze się do niej przygotowały – miały zapas przekąsek i specjalnie na tę okazję wybraną playlistę.

Kiedy jednak wycieczka zaczęła się od stłuczki z mercedesem prowadzonym przez byłego chłopaka Addie, stało się jasne, że ten dzień nie będzie należał do udanych. Zwłaszcza że w dalszą drogę muszą ruszyć razem z pasażerami rozbitego samochodu.

Co może być gorszego od utknięcia na wiele godzin w wypchanym po brzegi mini cooperze ze spragnioną przygód siostrą, wciąż przystojnym, ale znienawidzonym eks, jego denerwującym kumplem i trochę dziwnym gościem z Facebooka zabranym na doczepkę?

W małym samochodzie pełnym bagaży i tajemnic wszystko może się wydarzyć. A choć bohaterowie będą starali się omijać ślepe uliczki, droga przed nimi wyjątkowo kręta… Ale komu w drogę, temu… MIŁOŚĆ?

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/w-droge/

Podziel się:

Nastepne

Nowa struktura w UE na wypadek zagrożenia zdrowotnego

wt. paź 5 , 2021
Po doświadczeniu pandemii COVID-19 Komisja Europejska tworzy strukturę, która pozwoli na natychmiastową reakcję w razie stanu zagrożenia zdrowia i szybkie jego wykrycie. Europejski Urząd ds. Gotowości i Reagowania na wypadek Stanu Zagrożenia Zdrowia (HERA) nabiera rozpędu. “Europa musi być dobrze przygotowana na zagrożenia związane z nowymi wariantami koronawirusa. Inkubator HERA to projekt, który opiera się na prognozowaniu, antycypowaniu i zjednoczonej reakcji. Odpowiada na dwa wyzwania – nowe warianty wirusa i […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie