Brandon Mull – Awantura w salonie gier. Wojna cukierkowa. Tom 2

Minął rok, odkąd Nate, Summer, Trevor i Gołąb uratowali miasteczko Colson przed Belindą White. Zła czarodziejka zmieniła się w ich rówieśniczkę, a zaraz potem straciła pamięć.

Teraz jako Lindy, pomoże czwórce przyjaciół w walce z nowym zagrożeniem: w okolicy otwarto podejrzany salon gier, w którym można wygrać niesamowite nagrody.

Właścicielem okazuje się… jej brat, Jonas White, bezwzględny czarodziej zainteresowany zdobyciem najpotężniejszego talizmanu na Ziemi.

Grupa Wydawnicza Foksal poleca zakup książki: https://www.gwfoksal.pl/wojna-cukierkowa-tom-2-awantura-w-salonie-gier-brandon-mull-skub8969830266d2e3e0ee5.html

Podziel się:

Nastepne

Julia Quinn - Ktoś mnie pokochał

śr. mar 16 , 2022
Anthony Bridgerton, najbardziej zatwardziały kawaler Londynu i uwodziciel, któremu według pewnego znanego magazynu plotkarskiego nie oprze się żadna kobieta, staje przed prawdziwą miłosną próbą… Ku zaskoczeniu całego Londynu wicehrabia Bridgerton nie tylko zdecydował się na małżeństwo – wybrał już nawet kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest starsza siostra jego wybranki Edwiny, Kate Sheffield, najbardziej wścibska kobieta, jaka kiedykolwiek pojawiła się w londyńskiej sali balowej. Ponętna intrygantka doprowadza Anthony’ego do szaleństwa […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie