C.L. Taylor – Nieznajomi

Troje zwykłych ludzi, którzy nie mają pojęcia, że jest ktoś czwarty. Ktoś, kto wciągnie ich w swój misterny morderczy plan. A może znajdą się w nim przypadkowo?

Ursula, Gareth i Alice nigdy się nie spotkali. Ursula, żyjąca z poczuciem, że to przez nią zginął jej ukochany, próbuje ratować maltretowaną przez męża kobietę.

Alice najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości – z chwilą gdy poznaje nowego mężczyznę, ktoś zaczyna ją prześladować. A może to właśnie on za tym stoi? Gareth wciąż wierzy w odnalezienie zaginionego przed laty ojca, zwłaszcza kiedy do domu zaczynają przychodzić dziwne kartki pocztowe.

Żadne z nich nie przywykło do tego, by polegać na innych. Aż do pewnego wieczoru, kiedy razem znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Gdy losy trojga nieznajomych niespodziewanie się splatają, mogą zrobić tylko jedno: trzymać się razem. Inaczej ktoś z nich umrze.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.empik.com/nieznajomi-taylor-c-l,p1257108345,ksiazka-p

Podziel się:

Nastepne

Branża piwowarska na minusie w 2020 roku. Najwięcej tracą piwa mocne, najszybciej zyskują bezalkoholowe

pt. lut 19 , 2021
Branża piwowarska dotkliwie odczuła ograniczenia w działalności sklepów i lokali gastronomicznych, spadek ruchu turystycznego oraz brak imprez masowych. To wszystko wpłynęło na kilkuprocentowy spadek sprzedaży piwa w 2020 roku. Największy dotyczył najpopularniejszego segmentu alkoholowych lagerów. Za to dynamiczne wzrosty zanotował segment piw bezalkoholowych, którego wartość przekroczyła już 1 mld zł, a jego udział w kategorii piwa wzrósł do 5,7 proc. Branża spodziewa się, że ten trend będzie kontynuowany, jednak do planów na ten rok podchodzi […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie