Cameron Bloom, Bradley Trevor Greive – Penguin Bloom. Ptak, który ocalił rodzinę

Po niemal śmiertelnym upadku z wysokości Sam Bloom została sparaliżowana i nikt – ani jej mąż Cameron, ani trzej synowie – nie był w stanie nawiązać z nią emocjonalnego kontaktu w najmroczniejszych chwilach walki o przeżycie.

Wszystko się zmieniło, kiedy w życiu rodziny niespodziewanie pojawił się nowy członek, który dosłownie spadł z nieba. Było nim porzucone ciężko ranne pisklę sroki, które wypadło z gniazda. Nazwali je Penguin Bloom.

Niezwykła, historia, piękne zdjęcia towarzyszące osobistej opowieści i mała wszędobylska sroka, która odmieniła los rodziny Bloomów.

Książka „Penguin Bloom”, której autorami są Cameron Bloom oraz Bradley Trevor Greive, powstała na bazie prawdziwej historii Sam Bloom. Kobieta w 2013 roku wybrała się wraz z rodziną na wakacje do Tajlandii. Wakacje, które niestety zamieniły się w koszmar.

Sam oparła się o przegniłą balustradę balkonu, która rozpadła się, przez co kobieta spadła na beton znajdujący się sześć metrów niżej. Kobieta przeżyła, ale doznała poważnych obrażeń, w tym uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Kupując egzemplarz książki, wspierasz fundację Wings for Life.

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/penguin-bloom-ptak-ktory-ocalil-rodzine/

Podziel się:

Nastepne

Wentylacja w większości budynków może nie chronić przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Naukowcy apelują o zmiany w filozofii projektowania budynków

pon. lis 15 , 2021
Poziom dwutlenku węgla w powietrzu może być wskaźnikiem ryzyka zakażenia koronawirusem. Zmniejszenie liczby osób w budynku o połowę pozwala aż czterokrotnie zredukować ilość gazu, który znajduje się w wydychanym powietrzu. Jednak aby efektywnie wykorzystywać przestrzeń, nie zmniejszając liczby osób wewnątrz i nie narażając ludzi na kontakt z patogenem, budynki należy wyposażać w wydajne systemy wentylacji. Potrzebna jest zmiana filozofii budowania i być może zmiany w prawie budowlanym – sugerują naukowcy. – Aktualnie budynki nie są w stanie ani zabezpieczyć przeciwko wirusowi, który jest […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie