Catherine Crowe – Nocna strona natury albo duchy, widma i zjawy

Niezwykła antologia o zjawiskach nadprzyrodzonych i mistycznej stronie naszego świata.

Catherine Crowe - Nocna strona natury albo duchy, widma i zjawy – Monitor Rynkowy

Duchy wszelkiego rodzaju, tajemnicze sny przepowiadające przyszłość, upiory, sobowtóry i nawiedzone domy – książka Catherine Crowe jest pełna fascynujących i mrożących krew w żyłach historii.

Wydana w 1848 roku Nocna strona natury stała się najsłynniejszą książką tej zafascynowanej mistyką brytyjskiej autorki. Łączy w sobie kunszt literacki z niemal naukową dokładnością w opisach niezwykłych przypadków.

Nocna strona natury to prawdziwa gratka dla miłośników literatury grozy i ważna lektura dla każdego, kto interesuje się zjawiskami paranormalnymi.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/nocna-strona-natury-albo-duchy-widma-i-zjawy.html

Podziel się:

Nastepne

Dmitry Glukhovsky - Opowieści o Ojczyźnie

pon. kwi 3 , 2023
Gdyby Rosja była normalnym krajem, tę książkę można by umieścić na półce z fantastyką. Rzeczywistość wyprzedza jednak fikcję. A ponieważ trudno być prorokiem we własnym kraju, nic dziwnego, że w swojej ojczyźnie Glukhovsky został uznany za „agenta obcego wpływu” i jest ścigany listem gończym. „Opowieści o Ojczyźnie” to zbiór zaskakujących i dających do myślenia opowiadań, które pozwalają zajrzeć do wnętrza rosyjskiej duszy. Glukhovsky zabiera nas w przedziwną podróż: trafiamy za […]
Dmitry Glukhovsky - Opowieści o Ojczyźnie – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie