Chip Heath, Dan Heath – Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić

Proste reguły, które zmienią twoje życie. Bez względu na to, czy zamierzasz tylko uporządkować biurko czy zmienić świat.

Poznaj metodę, dzięki której:

  • jeden lekarz uratował życie stu tysięcy pacjentów,
  • grupa nierozgarniętych pierwszaków stała się klasą bystrych uczniów,
  • nawet noworoczne postanowienia są możliwe do zrealizowania.

A teraz i ty możesz odmienić swoje życie.

Niezależnie od tego, czy jesteś szefem, menedżerem lub rodzicem, czy chcesz zmienić samego siebie – nie wahaj się, to łatwe! Pstryk i już.

Bracia Chip i Dan Heath to profesorowie, konsultanci, trenerzy i autorzy bestsellerowych książek (m.in. Przyczepnych historii), które przetłumaczono na blisko 30 języków. Doradzali takim firmom jak Microsoft, Google czy Nike.

A teraz doradzają nam, jak z powodzeniem dokonywać zmian w naszym domu, w pracy i w życiu. “Pstryk” odniósł wielki sukces, bo działa!

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/pstryk-jak-zmieniac-zeby-zmienic-2022-heath-chip-heath-dan-215797?query=pstry

Podziel się:

Nastepne

Think Tank PE: zniesienie dodatkowych opłat roamingowych uwolniło niewykorzystany popyt na usługi mobilne

pt. sty 28 , 2022
Szybki wzrost ruchu w roamingu od czerwca 2017 r. dowodzi, że zniesienie dodatkowych opłat roamingowych uwolniło niewykorzystany popyt na usługi mobilnej transmisji danych wśród osób podróżujących po 27 krajach UE – wskazano w analizie Think Tanku Parlamentu Europejskiego. We wstępie raportu dotyczącego rozporządzenia ws. roamingu Think Tank PE powołał się na badanie Eurobarometru z 2020 r., które wykazało, że “połowa Europejczyków posiadających telefon komórkowy w ciągu ostatnich dwóch lat podróżowała […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie