Christie Golden – World of Warcraft: Podróż przez Azeroth

Od lśniących wież miasta Srebrnej Luny przez ziejącą siarką Czarną Górę aż do białych zamków Wichrogrodu, Wschodnie Królestwa to rozległa i pełna cudownych miejsc kraina.

W każdym zakątku tej przepięknej wyspy czają się niezliczone legendy, skarby i wiele zazdrośnie strzeżonych tajemnic. Dołącz do mistrza szpiegów Matiasa Shawa i kapitana Flynna Fairwinda, którzy w służbie króla i kraju wyruszają na ekspedycję przez Wschodnie Królestwa, by spisać ich historię oraz skatalogować oręż, zbroje i nieznane dotąd moce, rozproszone po tej przepastnej krainie.

Książka Christie Golden, autorki bestsellerów z listy “New York Timesa”, piszącej obecnie dla Blizzarda, to twój pierwszy krok w niezwykłej podróży przez ukochane ziemie Azeroth.

Dzięki albumowej formie książki mamy okazję zajrzeć do prywatnych zapisków bohaterów, podejrzeć ich przekomarzania i luźne refleksje, spisane na gorąco na marginesach wymienionych przez nich listów i raportów z akcji. Piękne ilustracje, wyjątkowy humor i klimat starych ksiąg pozwalają całkowicie zanurzyć się w eksploracyjnej misji.

Wydawnictwo Insignis poleca zakup książki: https://www.empik.com/world-of-warcraft-odkrywanie-azeroth-wschodnie-krolestwa-golden-christie,p1249836355,ksiazka-p

Podziel się:

Nastepne

W USA zatwierdzono bardzo skuteczny lek na otyłość i nadwagę. Zmniejsza masę ciała o blisko 20 proc.

śr. cze 9 , 2021
[DEPESZA] To może być przełom w leczeniu otyłości. Wyniki czterech niezależnych badań klinicznych potwierdziły, że preparat Wegovy, skuteczny dotąd w leczeniu cukrzycy, powoduje też długotrwały spadek masy ciała o 17–18 proc. Terapia zostanie uruchomiona w USA jeszcze w tym miesiącu. Lek dostarcza hormon, który odpowiada za uczucie sytości i w ten sposób zmniejsza apetyt. Na całym świecie z otyłością żyje około 650 mln dorosłych. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła na początku czerwca zastrzyk semaglutydu do […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie