Clifford D. Simak – Stacja pośrednia

Umiejscowiona na rozstaju kosmicznych szlaków farma staje się centrum galaktycznej afery…

Clifford D. Simak - Stacja pośrednia – Monitor Rynkowy

Enoch Wallace, nie przypomina innych ludzi. Żyje samotnie w lasach Wisconsin, chodzi z dziewiętnastowieczną strzelbą i w ogóle się nie starzeje. Ten ostatni fakt w końcu przyciąga uwagę służb rządowych w osobie wścibskiego agenta wywiadu.

W rzeczywistości Enoch jest ostatnim żyjącym weteranem wojny secesyjnej i od blisko stulecia kieruje tajną stacją dla kosmitów podróżujących między gwiazdami. Jednakże dary wiedzy i długowieczności, jakie otrzymał od przybyszy z kosmosu, okazały się straszliwym brzemieniem, pozwoliły bowiem Enochowi ujrzeć wiszącą nad ludzkością groźbę zagłady.

Pozostała jednak pewna szansa… Tyle że lekarstwo może się okazać gorsze od choroby.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/stacja-posrednia.html

Podziel się:

Nastepne

Flying Tiger Copenhagen przyspiesza globalny plan rozwoju

wt. maj 16 , 2023
Nowy plan duńskiej firmy zakłada podwojenie liczby swoich sklepów na terenie całego świata. Plan ma zostać zrealizowany do 2028 roku we współpracy z lokalnymi partnerami franczyzowymi. Duńska sieć podpisała już umowy na około połowę z 1000 nowych sklepów, które otworzy w ciągu najbliższych pięciu lat. Flying Tiger ma obecnie 900 sklepów, z czego większość w Europie. Obecnie sklepy firmy znajdują się w 27 krajach na świecie, a większość z nich […]
Flying Tiger Copenhagen przyspiesza globalny plan rozwoju – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie