Dagmara Andryka – Dama

Anna Maria Kier, była warszawska policjantka stopniowo odkrywająca niebezpieczną rodzinną historię, i Wanda Lechicka, specjalistka od cyberprzestępczości, niezbyt radząca sobie w życiu offline – ten silny kobiecy duet zakłada agencję detektywistyczną, która podejmuje się najtrudniejszych zadań.

’Dama’ to trzeci po 'Królu’ i 'Asie’ tom tetralogii 'Anna Maria Kier’. Ostatni tom, 'Walet’, jest w przygotowaniu.

Do agencji detektywistycznej zgłasza się kobieta, której kilka lat wcześniej zaginęła córka. Matka podejrzewa byłego męża, ponieważ dawniej znęcał się nad rodziną, a tuż po zaginięciu dziecka obnosił się z dużą gotówką. Niczego mu wtedy nie udowodniono, teraz jednak pojawił się kolejny ślad – znalazły się klucze, które feralnego dnia były w wózku dziewczynki.

Śledztwo jest trudne, powrót do przeszłości nie daje żadnej odpowiedzi, dopóki… nie dochodzi do zniknięcia kolejnego dziecka.

Wydawnictwo Prószyński i S-ka poleca zakup książki: https://www.proszynski.pl/Dama-p-37477-.html

Podziel się:

Nastepne

FindFish: platforma transferu wiedzy naukowcy – rybacy 

śr. lis 23 , 2022
W marcu 2023 roku zostanie oddany do użytku cyfrowy system „Platforma transferu wiedzy – FindFish” (www.findfish.pl)  jako narzędzie pomocne rybakom w ich codziennej pracy. Platforma transferu wiedzy FindFish to baza danych i prognoz online o środowisku morskim Zatoki Gdańskiej (wody przejściowe i otwarte Zatoki Gdańskiej) i jego zasobach żywych,  stworzona poprzez transfer wiedzy pomiędzy dwiema grupami użytkowników: naukowcy – rybacy. Platforma FindFish, wykorzystująca model działający w trybie operacyjnym, stworzona  na podstawie opracowanych istniejących i aktualnych danych in […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie