David Sundin – Książka, która NAPRAWDĘ nie chciała być czytana

Pamiętacie Książkę, która nie chciała być czytana? To trzymajcie się krzeseł, bo otonadciąga jej koleżanka. I ta książka NAPRAWDĘ nie chce być czytana.

David Sundin - Książka, która NAPRAWDĘ nie chciała być czytana – Monitor Rynkowy

Jeśli spodziewacie się najsłodszej na świecie książeczki – wybierzcie coś innego. Bo ta książka gryzie, wykręca się i oszukuje. Ale… jeśli poklepiecie ją ostrożnie, z czułością, to być może da się oswoić.

A wtedy okaże się, że to cudownie żywa, nieokiełznana i absolutnie czarodziejska książka. Gwarantuje jeszcze więcej przyjemnej głośnej lektury oraz mnóstwo śmiechu. Będziecie się wygłupiać, główkować nad tym i owym oraz mówić różne miłe rzeczy.

I na pewno się przy tym spocicie, ale warto!

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/ksiazka-ktora-naprawde-nie-chciala-byc-czytana.html

Podziel się:

Nastepne

Barbie Latza Nadeau - Matki Chrzestne. Morderstwo, zemsta i krwawa walka kobiet mafii

pt. cze 9 , 2023
Historie kobiet, które zdobyły wysoką pozycję w zdominowanej przez mężczyzn zbrodniczej kulturze włoskiej mafii. Od początku swojego istnienia mafia była domeną mężczyzn. Ojcowie chrzestni byli synonimami macho. To oni rządzili organizacjami przestępczymi, podczas gdy kobiety − znoszące wszystko żony, córki i kochanki – pozostawały na drugim planie. Dziennikarka śledcza Barbie Latza Nadeau, przedstawiając historie kobiet, które zyskały na znaczeniu i wypadły z łask we włoskiej mafii, pokazuje, że sytuacja się […]
Barbie Latza Nadeau - Matki Chrzestne. Morderstwo, zemsta i krwawa walka kobiet mafii – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie