Diane Setterfield – Trzynasta opowieść

Był sobie kiedyś dom zwany Angelfield. Mieszkały w nim siostry bliźniaczki. Czy wierzycie w duchy? No to posłuchajcie…

Posiadłość Angelfield to dziś jedynie zgliszcza, ruina, o której mało kto pamięta.

Jednak dawniej ta podupadła dziś rezydencja była okazałym domem zamożnej i ekscentrycznej rodziny – przebiegłej manipulatorki Isabelle, jej porywczego brata Charliego i dzikich, nieokiełznanych bliźniaczek, Emmeline i Adeline.

Dziś Angelfield, choć niewiele już z niego zostało, skrywa przerażający sekret…

Czy młoda biografka Margaret Lea zdoła odkryć tajemnicę tej wspaniałej niegdyś posiadłości i zamieszkujących ją pokoleń jednego rodu oraz mroczny związek łączący domostwo ze sławną autorką bestsellerów Vidą Winter?

Gdy Margaret podąża tropem historii z przeszłości, z cienia wyłania się jej własny bolesny sekret, któremu prędzej czy później będzie musiała stawić czoła.

Hipnotyzująca powieść pełna duchów, guwernantek i gotyckiej grozy. Fascynująca opowieść o sile wyobraźni i magii literatury.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.empik.com/trzynasta-opowiesc-setterfield-diane,p1257289057,ksiazka-p

Podziel się:

Nastepne

Pół tony odpadów komunalnych wytworzono na jedną osobę w UE; Polska na końcu zestawienia

pt. lut 19 , 2021
W 2019 r. w UE wytworzono prawie 225 mln ton odpadów komunalnych. Odpowiada to 502 kg na osobę, co stanowi niewielki wzrost w porównaniu z 2018 r. (495 kg), ale w porównaniu ze szczytem w 2008 r. (518 kg) odnotowano spadek – podał unijny urząd statystyczny Eurostat. Polska znalazła się na końcu zestawienia, wytwarzając relatywnie najmniej śmieci. Najwięcej odpadów komunalnych na osobę spośród państw członkowskich UE wytworzyła w 2019 r. […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie