Donato Carrisi – Dom głosów

Piekielna podróż po wspomnieniach, w których prawda miesza się z iluzją.

Donato Carrisi - Dom głosów – Monitor Rynkowy

Pietro Gerber jest psychologiem dziecięcym, specjalizującym się w hipnozie – pomaga młodym pacjentom przezwyciężyć traumę i odzyskać wyparte wspomnienia.

Pewnego ciemnego zimowego poranka Pietro odbiera telefon od australijskiej psycholog, która opowiada mu o przypadku jej pacjentki… Podczas sesji hipnozy z podświadomości Hanny wyłoniło się wspomnienie o morderstwie, którego ofiarą padł chłopiec o imieniu Ado. Do morderstwa doszło w nieznanym miejscu gdzieś na toskańskiej prowincji, kiedy Hanna była dzieckiem. Czy po latach uda jej się ustalić, gdzie doszło do tragicznych wydarzeń?

Pietro Gerber nie spodziewa się, że historia Hanny zaangażuje go osobiście, niebezpiecznie popychając na skraj szaleństwa.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/dom-glosow/

Podziel się:

Nastepne

"Paragony grozy" to incydentalne przypadki. Przedsiębiorcy są narażeni na hejt w bardzo trudnej sytuacji gospodarczej

śr. cze 30 , 2021
Północna Izba Gospodarcza z niepokojem zauważa tendencje w Internecie oraz niektórych mediach do rozliczania przedsiębiorców kurortów nadmorskich z drastycznych podwyżek cen. Oczywiście zgadza się z tym, że nieuzasadnione podwyżki należy piętnować i zdarzają się incydentalne przypadki wykorzystywania sytuacji przez firmy gastronomiczne i usługowe. Większość firm jednak zachowuje się rozsądnie i rykoszetem skupia się na nich negatywna uwaga. Podwyżki w wielu przypadkach są konieczne i stąd apel o wyrozumiałość dla przedsiębiorców.  […]
"Paragony grozy" to incydentalne przypadki. Przedsiębiorcy są narażeni na hejt w bardzo trudnej sytuacji gospodarczej – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie