dr. Kimberly D. Moore – Z Biblią przez 52 tygodnie

Gdy chodzi o podniesienie na duchu i znalezienie pokoju w trudnym czasie, chrześcijańskie kobiety zawsze zwracały się o pomoc i radę do Biblii.

Książka Z Biblią przez 52 tygodnie jest inspirującą wędrówką dla chrześcijańskich kobiet. Sprawia, że Pismo Święte staje się codzienną, możliwą do wykonania lekturą.

Bez względu na to, czy ta interaktywna książka jest wykorzystywana do studiowania osobistego czy grupowego, codzienny komentarz biblijny, prowokujące do namysłu pytania i miejsca przeznaczone do zapisywania swoich myśli pomogą czytelnikowi zdobyć nowe spostrzeżenia i umocnią jego relację z Chrystusem. Poświęcając 15-20 minut każdego dnia uporasz się z całą Biblią przez 12 miesięcy.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/978-83-8202-457-9.html

Podziel się:

Nastepne

Anna Lembke - Niewolnicy dopaminy. Jak odnaleźć równowagę w epoce obfitości

pon. sty 2 , 2023
Wszyscy znamy to uczucie, gdy bardzo pragniemy kolejnego kawałka czekolady albo tego, aby dobra książka, film lub gra wideo trwały wiecznie. Pojawienie się tego pragnienia to moment, gdy szala przyjemności przechyla się w stronę bólu. Ta książka jest o tym, jak znaleźć delikatną równowagę między przyjemnością a bólem i dlaczego teraz to jest szczególnie ważne. Żyjemy w czasach bezprecedensowego dostępu do bodźców zapewniających poczucie zadowolenia. Substancje uzależniające, jedzenie, informacje, hazard, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie