Duchy nocy wigilijnej

Święta to magiczny czas, któremu od zawsze towarzyszyła atmosfera niesamowitości. W długie zimowe wieczory, gdy za oknem szaleje zamieć, szczególnie chętnie sięgamy po historie o tajemnicach, duchach, zjawach i nawiedzonych domach.

Duchy nocy wigilijnej – Monitor Rynkowy

I właśnie takie utwory znalazły się w tym zbiorze, przeznaczonym zarówno dla miłośników opowieści z dreszczykiem, jak i dla każdego, kto nie wyobraża sobie świąt bez wciągającej książki. Antologia zawiera opowiadania zarówno popularnych wiktoriańskich pisarzy, takich jak Jerome K. Jerome i Ellen Wood, jak i mniej znanych autorów, m.in. A.M. Burrage’a i Catherine Ann Crowe, a także utwory Jana Barszczewskiego oraz Aleksandra Bestużewa.

Lektura tych opowieści przeniesie czytelnika w dawne czasy i zabierze w niesamowitą podróż po świecie duchów i tajemniczych zjawisk.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/duchy-nocy-wigilijnej.html

Podziel się:

Nastepne

 in Digital Marketing Conference

śr. gru 28 , 2022
Pomysły | Analizy | Wskazówki | Trendy | Rozwiązania | Wiedza | Doświadczenie  in Digital Marketing Conference ➜ Kiedy: 25-26 stycznia 2023➜ Gdzie: Warszawa lub online – do wyboru➜ Program& bilety: www.indm.pl ➜ Prezent: na start bonus – wykłady z poprzedniej edycji Co dla Ciebie przygotowaliśmy:✔ rozwiązania dla kont firmowych✔  kolejna świetna agenda✔ wspólny trening – po każdym wykładzie razem ćwiczymy mkt ✔ wspólne podejmowanie decyzji marketingowych na żywo✔ praca z workbookiem- […]
 in Digital Marketing Conference – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie