E.M. Delafield – Dziennik prowincjonalnej damy

Zachwycająco zabawna prowincjonalna dama to Bridget Jones lat trzydziestych XX wieku, opisująca osobliwości codziennego życia ze wspaniałym dowcipem i lekkością.

Nie jest łatwo być panią domu w prowincjonalnym miasteczku w Anglii. Na co dzień trzeba sobie dawać radę z mrukliwym mężem, psotnymi dziećmi i bezlikiem domowych dylematów: od przypalonej owsianki począwszy, a na waśniach z kucharką skończywszy.

Na szczęście prowincjonalnej damy nie zmogą ani krnąbrne cebulki kwiatowe, ani niezapowiedziani goście, ani surowe ponaglenia bankowe, aby czym prędzej zlikwidować deficyt na koncie. Zrobi wszystko, aby utrzymać pozory – zwłaszcza przed irytującą i wyniosłą lady Boxe.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/dziennik-prowincjonalnej-damy.html

Podziel się:

Nastepne

<strong>„Polska wieś XXI” – zajrzyjmy w przyszłość rolnictwa</strong>

śr. kwi 5 , 2023
Polska wieś ewoluuje z roku na rok. Proces ten jest wypadkową zmian zachodzących częściej w otoczeniu rolnictwa, niż w nim samym. Druga już edycja wydarzenia „POLSKA WIEŚ XXI – Europejski Kongres Innowacyjnych Rozwiązań dla Obszarów Wiejskich i Rolnictwa” przybliży uczestnikom istniejące wyzwania i możliwości, a także podobnie jak w ubiegłym roku, pozwoli wypracować wspólne wnioski i rekomendacje. Bezpieczeństwo – najważniejsze zagadnienie obecnych czasów Rada Programowa, składająca się z ministrów rolnictwa […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie