Esther Perel – Kocha, lubi, zdradza. Nowe spojrzenie na problem wierności i niewierności w związku

Dlaczego ludzie zdradzają? I dlaczego robią to nawet wtedy, gdy są w szczęśliwych związkach? Jakie są przyczyny zdrady i czy można się przed nią uchronić? I wreszcie, jak sprawić, by stała się szansą na wzmocnienie relacji?

Na te i inne pytania Esther Perel odpowiada w swojej kultowej książce, która została przetłumaczona na prawie 30 języków, i stała się jedną z klasycznych pozycji zarówno w domach, jak i w gabinetach terapeutycznych na całym świecie.

Autorka, znakomita terapeutka przygląda się przyczynom i skutkom zdrady i analizuje ją jako sytuację, która nie tylko dotyczy zdradzonego i zdradzającego, ale również dotyka i rzutuje na życie ludzi z ich otoczenia. Perel przekonuje przy tym, że nie trzeba przejść przez zdradę, żeby ją zrozumieć – i pozwala spojrzeć na nią z perspektywy trzech stron.

Ta książka podpowiada jak przetrwać największy kryzys w związku, nie tracąc przy tym poczucia własnej wartości.

Mądra, wrażliwa i otwierająca lektura, która daje szansę na wzmocnienie relacji i odzyskanie siebie po zdradzie.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/kocha-lubi-zdradza-nowe-spojrzenie-na-problem-wiernosci-i-niewiernosci-w-zwiazku-wyd-2024-esther-perel-265664?query=ester%20pherel

Podziel się:

Nastepne

Niewyprodukowane ciepło najszybciej się zwraca

pon. maj 13 , 2024
Dostawcy ciepła systemowego weszli na drogę dekarbonizacji związanej z transformacją energetyczną. Wielu dostawców ciepła to spółki miejskie. Sektor czeka wiele pracy, niejednokrotnie pracy zrównoleglonej inwestycyjnie. – Wydamy setki milionów złotych do czasu pełnej neutralności, wyemitujemy setki tysięcy ton CO2 do atmosfery, będziemy się zmagać z decyzjami administracyjnymi, brakiem specustawy dotyczącej prowadzenia sieci ciepłowniczej. Wszystko po to, aby na koniec dnia móc dumnie powiedzieć: zrobiliśmy to, nasi odbiorcy mają relatywnie tanie, […]
PEC Gliwice

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie