Ewa Guderian-Czaplińska – Trojanki

Trojanki są poradnikiem skierowanym do chorych na raka piersi poddawanych chemioterapii, a zarazem wyznaniem osoby doświadczającej jej skutków.

Jak pisać o chorobie, która próbuje zawładnąć całym ciałem. Jak walczyć z tak bezwzględnym wrogiem. Co pomaga ciału z trakcie chemioterapii. Jak radzić sobie z utratą atrybutów kobiecości w postaci piersi czy włosów.

I przede wszystkim, co zrobić, by nie utracić siły psychicznej. Odpowiedzi na te pytania czytelnik znajdzie w książce profesor Ewy Guderian-Czaplińskiej, która emanuje siłą, ciepłem i mądrością.

Jak napisała rekomendująca książkę prof. Sylwia Grodecka-Gazdecka: Wyróżnia ją piękny język, zaprawione nutą sarkazmu poczucie humoru, siła i wrażliwość zarazem. Zbiór cennych rad dla osób będących w trakcie leczenia i wspaniała konstatacja faktu, że myślenie o śmierci (a jeszcze lepiej: rozmawianie o śmierci) niewiarygodnie wyzwala, oczyszcza głowę i w rezultacie: uspokaja i przywraca równowagę. Życiu!

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/trojanki-dziesiec-prywatnych-rad-dla-poczatkujacych-w-chemioterapii-potrojnie-ujemnego-raka-piersi

Podziel się:

Nastepne

Koronawirusa pozwoli wykryć analiza próbki głosu. Test będzie można wykonać za pomocą smartfona

pon. kwi 27 , 2020
[DEPESZA] Aplikacje działające na podstawie analizy głosu przez algorytmy sztucznej inteligencji mogą być szansą na masowe i szybkie diagnozowanie koronawirusa. Izraelski start-up buduje specjalną platformę opartą na ponad milionie próbek głosu od 50 tys. osób. Na potrzeby diagnostyki COVID-19 zmieniona została też funkcjonalność aplikacji pierwotnie służącej pacjentom kardiologicznym. Testy wykonywane przez sztuczną inteligencję mogą wykrywać niepokojące sygnały dużo wcześniej niż te robione przez człowieka. Infekcje wywoływane przez SARS-CoV-2 już dziś określane […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie