Fearne Cotton – Szczęście

Chcesz nauczyć się odczuwać radość z małych i prostych rzeczy? Szukasz wewnętrznej równowagi, która pomoże Ci bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość? Pragniesz żyć pełniej, szczęśliwiej i w zgodzie ze sobą?

Fearne Cotton - Szczęście – Monitor Rynkowy

Wielu z nas zauważa, że życie toczy się zbyt szybko, a presja jest wywierana na nas ze wszystkich stron – w szkole, pracy, rodzinie czy w mediach społecznościowych. Czujemy się zmęczeni, zagubieni, a często również nieszczęśliwi. Znana brytyjska dziennikarka i prezenterka Fearne Cotton na podstawie własnych doświadczeń i porad ekspertów opisuje jak małymi krokami odnaleźć radość życia.

Otwarcie pisze o swojej walce z depresją i o tym, jak udało jej się uwolnić od negatywnego myślenia. Książka zawiera proste pisemne ćwiczenia, które pomogą Ci dobrze rozpocząć i zakończyć dzień, wzmocnić własną kreatywności uwolnić wewnętrzne dążenie do szczęścia, a także przyniosą wiele ulgi, radości i spokoju.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/szczescie.html

Podziel się:

Nastepne

Louis Bayard - Bielmo. Niezwykły przypadek Edgara Allana Poe

śr. sty 4 , 2023
Zaskakująca opowieść o morderstwie i zemście w West Point, z udziałem emerytowanego detektywa i młodego kadeta nazwiskiem… Edgar Allan Poe. W 1830 roku spokój październikowego wieczoru w wojskowej Akademii West Point zakłóca odkrycie wiszącego ciała młodego kadeta. Następnego ranka wychodzi na jaw coś jeszcze bardziej makabrycznego: ktoś wykroił ze zwłok serce. Augustus Landor – który przed przejściem na emeryturę wyrobił sobie pewną renomę jako śledczy nowojorskiej policji – ma za […]
Louis Bayard - Bielmo. Niezwykły przypadek Edgara Allana Poe – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie