“FORUM’ 24” i „SCIENCE 2 BUSINESS” już 07-08 marca 2024 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej

Serdecznie zapraszamy na: “FORUM’ 24” – KOBIETA MIĘDZY PRZESTRZENIĄ PRYWATNĄ A PUBLICZNĄ oraz VIII międzynarodową Konferencję Naukową „Science 2 Business”, które odbędą się w dniach: 07-08 marca 2024 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Wydarzenie stanowi kontynuację cyklu konferencji pt. „Smart City” organizowanych przez ZGM TBS Sp. z o.o. w Częstochowie we współpracy z Politechniką Częstochowską. Jest to jedna z inicjatyw podejmowanych w ramach społecznego inkubatora innowacji.

"FORUM’ 24" i „SCIENCE 2 BUSINESS” już 07-08 marca 2024 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej – Monitor Rynkowy

Ideą Forum jest stworzenie warunków do podjęcia dialogu z otoczeniem, w tym zaakcentowanie rosnącej roli kobiet w życiu społecznym i otoczeniu gospodarczym, a także podkreślenie ich przestrzeni prywatnej.

W trakcie konferencji będzie miała miejsce prezentacja najnowszych wyników badań naukowych, która pozwoli na konstruktywną dyskusję skoncentrowaną wokół aktualnych wyzwań w życiu zawodowym i prywatnym kobiet, w szczególności tych dotyczących ich powrotu na rynek pracy. Potencjał jaki towarzyszy temu wydarzeniu umożliwia skonfrontowanie różnych podejść do postrzegania kobiet na rynku pracy i poza nim, dzięki czemu miejsce ma wzajemna wymiana poglądów pomiędzy środowiskiem naukowym, otoczeniem gospodarczym i społecznym.

Ponadto na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej zostanie zorganizowane Miasteczko Zdrowia, na terenie którego będą działać stoiska edukacyjne tworzone przez częstochowskie organizacje promujące profilaktykę przeciwnowotworową oraz zdrowy styl życia.

W celu zapoznania się z aktualnym programem wydarzenia, w ramach którego zaplanowano panele dyskusyjne, sesje posterowe oraz liczne warsztaty interpersonalne, zapraszamy na stronę: https://konferencja.zgm-tbs.czest.pl/

Podziel się:

Nastepne

Innowacje w legnickim instytucie

pon. lut 26 , 2024
Instytut Technologii i Innowacji, powstały w Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy, jest placówką spełniającą wymogi Centrum Transferu Technologii. Utworzony z końcem 2022 roku Instytut oferuje realizację prac badawczo-rozwojowych, ekspertyz i usług na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego. Od momentu powstania Instytut wykonał 21 projektów badawczo-rozwojowych finansowanych z funduszy Unii Europejskiej, które dotyczyły wdrażania innowacji produktowych lub procesowych w firmach z sektora MŚP. Wśród ciekawych przykładów innowacyjnych rozwiązań wymienić można: zautomatyzowany prototyp […]
Innowacje w legnickim instytucie – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie