George Friedman – Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek

Nowa zimna wojna z Rosją, wewnętrzny kryzys w Chinach, koniec wojny Stanów Zjednoczonych z islamskim fundamentalizmem, pojawienie się nowych potęg – Meksyku, Turcji, Japonii i… Polski.

Niektóre z zaskakujących prognoz, zawartych w tej głośnej książce, już zaczęły się spełniać.

George Friedman, uznany ekspert w dziedzinie geopolityki i założyciel prywatnej agencji wywiadu Stratfor, w swojej przenikliwej analizie wskazuje na zmiany, które przyniesie nam nowa epoka. Wyjaśnia źródła przyszłych konfliktów, politycznych i gospodarczych przemian oraz wstrząsów w poszczególnych regionach i krajach. A także pokazuje, jak nowe technologie i trendy kulturowe zmienią oblicze świata.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/nastepne-100-lat-prognoza-na-xxi-wiek.html

Podziel się:

Nastepne

Carolyn Woods - Sypiając z psychopatą

czw. sie 11 , 2022
To prawdziwa historia Carolyn Woods, którą wykorzystał mężczyzna podający się za kogoś innego i poszukiwany przez Interpol. To ostrzeżenie, że każda z nas może paść ofiarą manipulacji. Zobacz, co możesz zrobić, by tego uniknąć. A zaczęło się jak w bajce. Spotkali się przypadkiem i od razu między nimi zaiskrzyło. Zaprosił ją do ekscytującego, pełnego przepychu świata, a ona była tak zakochana, że ignorowała wszystkie znaki ostrzegawcze. I żyliby długo i […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie