George R.R. Martin – Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera

Oto najlepsze, najzabawniejsze, najbardziej nieprzyzwoite i najmądrzejsze powiedzonka miniaturowego Machiavellego – karła o mózgu wielkości całej planety i sercu ze zmatowiałego złota.

Moją bronią jest mój umysł. Brat ma swój miecz, król Robert ma młot, a ja mam umysł… umysł zaś potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia, jeśli, oczywiście, ma zachować ostrość.

Krótki i rzeczowy. Taki jest Tyrion.

Najlepsze są kłamstwa przyprawione odrobiną prawdy.

Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera to najlepszy prezent dla fanów Pieśni lodu i ognia George’a R. R. Martina oraz serialu Gra o tron: zbiór przewrotnych powiedzeń niezrównanego Krasnala z Casterly Rock, z ilustracjami, których autorem jest Jonty Clark!

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/aforyzmy-i-madrosci-tyriona-lannistera-6360.html

Podziel się:

Nastepne

Joe Biden - Obiecaj mi, tato. Rok z życia wiceprezydenta USA

wt. lis 24 , 2020
Joe Biden stanie na czele jednego z najpotężniejszych państwa świata. Nim jednak do tego doszło swoją trudną, pełną dramatycznych wydarzeń historię opisał w autobiograficznej książce „Obiecaj mi, tato. Rok z życia wiceprezydenta USA”. Głęboko poruszająca biograficzna opowieść o roku, który zmienił nie tylko rodzinę Bidenów, ale i Stany Zjednoczone. Joe Biden przez 36 lat reprezentował w senacie stan Delaware, a w latach 2009-2017 był wiceprezydentem przy Baracku Obamie. Święto Dziękczynienia […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie