Graeme Simsion – Finał Rosie

Finał Rosie – fenomenalna trzecia część znanej na całym świecie trylogii, zapoczątkowanej przez tom „Projekt Rosie”, polecany przez Billa Gatesa! To naprawdę znakomita komedia romantyczna o perypetiach pewnego profesora genetyki. Powieść, która skradła serca czytelnikom na całym świecie!

Projekt Rosie

Graeme Simsion - Finał Rosie – Monitor Rynkowy

Projekt „Rosie” to feel-good book, jedyna w swoim rodzaju komedia romantyczna, z charyzmatycznym, ujmującym bohaterem, pierwszorzędnym humorem i wartką akcją. Przetłumaczona na 35 języków.

Don Tillman się żeni. Tylko nie wie jeszcze, z kim. Wdrożył więc Projekt „Żona” i opracował 16-stronicowy kwestionariusz, który ma wyłonić idealną partnerkę. Musi mieć przyzwoity zawód, nie może palić, pić alkoholu, a wśród jej cnót punktualność winna znajdować się w ścisłej czołówce.

Tymczasem Rosie Jarman dorabia jako barmanka, pije, pali i notorycznie się spóźnia. Jest również inteligentna oraz piękna. I szuka swojego biologicznego ojca, a w tym Don Tillman, profesor genetyki, może jej służyć pomocą.

Z Projektu „Żona” Don dowiedział się kilku ciekawych rzeczy. Na przykład, dlaczego wszystkie jego dotychczasowe znajomości kończyły się na pierwszej randce. Dlaczego szybkoschnąca odzież fitness nie nadaje się na kolację w restauracji. I dlaczego, pomimo wszelkich prób naukowych, nie da się znaleźć miłości – to miłość znajduje Ciebie.

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/projekt-rosie/

Efekt Rosie

Graeme Simsion - Finał Rosie – Monitor Rynkowy

Don Tillman powraca! Niesztampowy bohater powieści „Projektu Rosie”, genetyk ze zdiagnozowanym zespołem Aspergera, podejmuje wysiłek, by przyswoić sobie protokół norm i zachowań dotyczących ojcostwa.

Inicjuje więc projekt „Dziecko”: ustala nowy system posiłków, by dostarczyć swojej żonie Rosie odpowiednią ilość substancji odżywczych, projektuje najbezpieczniejszy wózek świata (w komplecie z kaskiem dla niemowląt) – krótko mówiąc, doprowadza Rosie do szału. Na szczęście jego najlepszy przyjaciel Gene jest w pobliżu i służy mu (nie zawsze) dobrą radą…

„Efekt Rosie” to niebanalna komedia z ujmującymi bohaterami, pierwszorzędnym humorem i wartką akcją.

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/efekt-rosie/

Finał Rosie

Graeme Simsion - Finał Rosie – Monitor Rynkowy

Trzeci tom,” Finał Rosie” koncentruje się na tematach ojcowskich i wychowawczych. Syn Dona, siedmioletni syn Hudson, przeżywa kłopoty w szkole – nie umie się dopasować do otoczenia.

Na szczęście Don ma bardzo bogate doświadczenie, jeśli chodzi o niedopasowanie do społeczeństwa. Profesor weźmie się za bary z systemem edukacji i stawi czoło ważnym pytaniom na swój temat.

A przy okazji otworzy też najlepszy na świecie bar z cocktailami!

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/final-rosie/

Podziel się:

Nastepne

J. Harrow - Nieodpowiednia chwila

wt. lut 9 , 2021
Czy można być szczęśliwym kosztem innych? Czy można kochać więcej niż jedną osobę? Po wypadku Daniel dochodzi do siebie; on i Eve są wreszcie razem. Niestety nic nie trwa wiecznie. Niespodziewanie pojawia się Alice, była dziewczyna Daniela. Kiedy przeszłość przypomina o sobie, oboje są zmuszeni dokonać wyboru i podjąć decyzje, które nie dotyczą już tylko ich dwojga. Zaczynają nowe życie z dala od siebie. Eve postanawia wyjechać. Zatrzymuje się u […]
J. Harrow - Nieodpowiednia chwila – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie