Harlan Coben – Chłopiec z lasu

Kim jest Wilde, człowiek bez przeszłości? Czy uda mu się odnaleźć zaginioną nastolatkę i zdemaskować niebezpieczny rządowy spisek, który zagraża bezpieczeństwu milionów obywateli?

Mężczyzna znany jako Wilde jest zagadką dla wszystkich, także dla samego siebie. Kilkadziesiąt lat temu, gdy był jeszcze chłopcem odnaleziono go w lesie, żyjącego dziko jak zwierzę, nieświadomego, kim jest, jak się nazywa i dlaczego się tam znalazł. Pomimo podjętych starań, policji nie udało się odnaleźć jego rodziny i chłopcem zajęła się opieka społeczna.

Trzydzieści lat później Wilde wciąż nie wie, skąd pochodzi. Wrócił do życia w lesie na obrzeżach miasta i pogodził się z losem wyrzutka – i tak dobrze czuje się tylko wtedy, gdy przebywa sam na otwartej przestrzeni, a kontakty z ludźmi ogranicza do minimum.

Gdy w okolicy ginie nastolatka, jedynie on wydaje się przejmować jej losem. Wiedząc, że była prześladowana w szkole, Wilde decyduje się wykorzystać swoje unikalne zdolności, aby ją znaleźć.

Tymczasem w mieście pojawia się grupa byłych wojskowych ekspertów ds. bezpieczeństwa. Ale gdy kolejny znika nastolatek, sprawa zaczyna wykraczać poza lokalną skalę. Aby rozwiązać zagadkę, Wilde musi wrócić do społeczności, do której nigdy nie pasował, i gdzie ludzie u władzy są chronieni – nawet jeśli skrywają tajemnice, które mogłyby zniszczyć życie milionów…

Wilde musi za wszelką cenę udaremnić ich plany. Zanim będzie za późno.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/chlopiec-z-lasu/

Podziel się:

Nastepne

Margaret Mitchell - Przeminęło z wiatrem

czw. gru 24 , 2020
Scarlett O’Hara. Rozpieszczona córka plantatora bawełny. Intrygantka o zielonych oczach, najwęższej talii w trzech hrabstwach i niebywałym tupecie, dzięki którym prawie każdego mężczyznę potrafi okręcić sobie wokół palca. Ale ona zechciała tego jedynego, który jej nie uległ… Nawet kiedy na jej drodze staje Rhett Butler – bezkompromisowy, inteligentny i cyniczny oficer – nie zamierza zmieniać swoich planów. A Rhett nie zamierza zrezygnować z niej… Jednak w życiu Scarlett to nie […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie