Harlan Coben – Mów mi Win

Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy przyjaciel i wspólnik Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce.

Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona podczas napadu na rodzinną posiadłość. Przez wiele miesięcy przetrzymywano ją w chacie na pustkowiu. Patricii udało się uciec, ale jej oprawców nie schwytano, nie odzyskano również rodzinnych pamiątek, które zostały skradzione podczas porwania.Aż do teraz.

Na nowojorskim Manhattanie, w apartamencie na ostatnim piętrze, znaleziono ciało mężczyzny. Oprócz zwłok uwagę policji przykuwają dwa przedmioty: skradzione płótno Vermeera i skórzana walizka z inicjałami WHL3. Po raz pierwszy od lat mundurowi mają wyraźny tropy nie tylko w sprawie porwania Patricii, ale także w innej nierozwiązanej sprawie FBI, związanej ze skradzioną walizką i cennym obrazem. Ślady jednoznacznie prowadzą do pewnego mężczyzny…

Windsor Horne Lockwood III lub Win – jak nazywają go przyjaciele – nie wie, jak skradzione dawno temu jego rodzinie walizka i obraz trafiły w ręce ofiary zagadkowej zbrodni. Kiedy FBI ujawnia, że martwy mężczyzna stał również za aktami terroryzmu, Win musi odkryć, co łączy te tak różne sprawy sprzed lat.

Na szczęście ma do dyspozycji trzy rzeczy, których brakuje FBI: osobisty związek z co najmniej jedną ze spraw, nieograniczone środki finansowe i możliwość wymierzenia sprawiedliwości według własnych zasad.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/mow-mi-win/

Podziel się:

Nastepne

Zeszytowe wydania przygód krowy Matyldy już w księgarniach

pon. lis 22 , 2021
Krowa Matylda i śnieg Kolejna urocza opowieść o niepokornej krowie Matyldzie i jej przygodach. Matylda jest bardzo zapracowana – razem z listonoszem roznosi paczki przed świętami Bożego Narodzenia. Bardzo to lubi, w końcu przy świątecznych paczkach zawsze jest świetna zabawa! Po skończonej pracy rusza do domu. Ale którędy ma iść? Wszędzie pełno śniegu. Czy zdąży na Wigilię? Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/krowa-matylda-i-snieg-zeszyt/ Krowa Matylda się nudzi Krowa Matylda […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie