Holly Black, Ted Naifeh – Mroczne sąsiedztwo. Zew

Matka Rue zawsze była trochę inna. Rozmawiała z roślinami, przesiadywała nago na podwórku i sprawiała wrażenie bycia gdzieś poza czasem.

Rue wie, że jej matka nie jest taka jak inni rodzice. Ale pewnego dnia, gdy jej mama znika, Rue zaczyna widzieć dziwne rzeczy – istoty nie z tego świata w kawiarni, skrzydlatą dziewczynę przechadzająca się na korytarzu szkoły średniej. Powoli zaczyna do niej docierać, że ona też jest inna.

W tym samym czasie jej ojciec zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Wkrótce jednak okazuje się, że choć nie dopuścił się morderstwa, ma na sumieniu inną zbrodnię – złamał obietnicę złożoną dziadkowi Rue, królowi elfów, przez co teraz jej matka musiała wrócić do magicznego królestwa.

Rue postanawia wyruszyć na pomoc matce i zmierzyć się z mrocznymi istotami – stworami śmiertelnie niebezpiecznymi dla naszego śmiertelnego świata.

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/999/mroczne-sasiedztwo-zew

Podziel się:

Nastepne

Problemy mieszkaniowe jedną z największych bolączek Polaków. W najtrudniejszej sytuacji młodzi i rodziny z dziećmi

pon. sty 30 , 2023
Kwestię braku mieszkań miały rozwiązać mieszkania komunalne i należące do towarzystw budownictwa społecznego (TBS-ów), ale ich udział w ogólnej liczbie nowo oddawanych lokali jest wręcz marginalny. Do tej pory nie powstała też ani jedna społeczna agencja najmu odpowiadająca na potrzeby osób z tzw. luki czynszowej. – Rozwój budownictwa społecznego hamuje m.in. ciągłe obniżanie dochodów własnych jednostek samorządu terytorialnego. To one są w Polsce konstytucyjnie odpowiedzialne za tworzenie warunków do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych. W sytuacji, kiedy ich wpływy własne […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie