Izabela Skrzypiec-Dagnan – Długie beskidzkie noce

Późną jesienią Jaśmina Mazur wraz z dwójką dzieci powraca do domu w Beskidach. Mimo że z tym miejscem wiąże się wiele bolesnych wspomnień, kobieta liczy na to, że właśnie tu uda jej się ułożyć życie na nowo.

Izabela Skrzypiec-Dagnan - Długie beskidzkie noce – Monitor Rynkowy

Minął ponad rok od odejścia jej ukochanego i Jaśmina czuje, że czas rozpocząć kolejny rozdział. Trudne doświadczenia nie dają jednak tak łatwo o sobie zapomnieć.

Targana skrajnymi nastrojami, gubiąca się w domysłach, Jaśmina walczy, by wreszcie stanąć na nogi. Dla swoich synów, a przede wszystkim dla siebie. A wszystko to w malowniczej górskiej okolicy, z nowo poznanymi ludźmi u boku.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/dlugie-beskidzkie-noce.html

Podziel się:

Nastepne

Johannes Lindenmeyer - Ile możesz wypić? O nałogach i ich leczeniu

śr. sie 24 , 2022
Choroba alkoholowa to jeden z największych problemów współczesnej cywilizacji, przypadłość unieszczęśliwiająca miliony, trudna w leczeniu i podstępna. Wprowadzając nas w jej świat, Johannes Lindenmeyer opisuje ją z pełną powagą i troską o chorych, a przy tym językiem przystępnym, barwnym, wolnym od fachowego żargonu. Ten doświadczony niemiecki terapeuta uzależnień z wielkim taktem traktuje uzależnionych — nie ocenia ich, nie straszy i nie zawstydza. Książka “Ile możesz wypić?” nie jest poradnikiem, jak […]
Johannes Lindenmeyer - Ile możesz wypić? O nałogach i ich leczeniu – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie