J-C. Derrien & Frigiel – Frigiel i Fluffy Czerwony pył & Na końcu świata

Jeśli stęskniliście się za Frigielem, Fluffym, Ablem i Alice – mamy dla was dobre wieści! W kolejnej części serii „Frigiel i Fluffy” poznacie nowe przygody naszych niezłomnych bohaterów poszukujących drogi do Farlandii.

Tom 7 – Czerwony pył

J-C. Derrien & Frigiel - Frigiel i Fluffy Czerwony pył & Na końcu świata – Monitor Rynkowy

Przemierzając pustynię niespodziewanie odkrywają zadziwiające miasto Redstone. Na pierwszy rzut oka miejscem tym rządzą zaawansowane technologie: niewiarygodne urządzenia i ultranowoczesne pojazdy widoczne są na każdym kroku.

Z czasem jednak Frigiel i spółka przekonują się, że miasto skrywa pewną tajemnicę… Okazuje się bowiem, że o wszystkim decyduje tam sztuczna inteligencja w postaci Wielkiego Komputera. Rzekomo posiada on wiedzę absolutną! Ale czy na pewno? Przekonajcie się sami!

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/869/czerwony-pyl

Tom 8 – Na końcu świata

J-C. Derrien & Frigiel - Frigiel i Fluffy Czerwony pył & Na końcu świata – Monitor Rynkowy

Tym razem Frigiel, Abel, Alice i Fluffy wreszcie docierają do końca mapy, gdzie znajduje się przygraniczne miasto. Jego mieszkańcy niechętnie patrzą na przybyszów, a już szczególnie tych, którzy chcą przejść na drugą stronę muru…

Oddziela on miasto od Farlandii, która jest krainą dziwną i niebezpieczną. Czy nasi bohaterowie zdołają sami osiągnąć cel swojej podróży? A może potrzebują wsparcia kogoś, kto już próbował pokonać tę drogę? Trzymajcie się mocno, bo ekipy dołącza Klara!

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/870/na-koncu-swiata

Podziel się:

Nastepne

Victoria Hislop - Pewnej sierpniowej nocy

śr. sie 4 , 2021
Spinalonga przez ponad pół wieku była kolonią trędowatych. Pewnej sierpniowej nocy 1957 roku ich gehenna miała się zakończyć… Ale w pamięci mieszkańców Plaki, małej rybackiej wioski na Krecie, ta noc na zawsze już będzie się kojarzyć z tragedią, zbrodnią i skandalem. W sierpniu 1957 roku na wyspie Spinalonga zostaje zlikwidowana kolonia trędowatych. Dla chorych, którzy przebywali tam od ponad półwiecza wreszcie pojawia się nadzieja na wyzdrowienie i powrót do normalnego […]
Victoria Hislop - Pewnej sierpniowej nocy – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie