J. Harrow – Nieodpowiednia dziewczyna

Eve to młoda, zdolna tatuażystka. Skóra pokryta tatuażami i natura buntowniczki sprawiają, że ludzie oceniają ją dość jednoznacznie.

J. Harrow - Nieodpowiednia dziewczyna – Monitor Rynkowy

Stroni od mężczyzn i nie wierzy w miłość. Gdy w jej salonie zjawia się Daniel i Alice – para, która chce zrobić sobie miłosne pamiątki na skórze, podchodzi do tego pomysłu dość sceptycznie.

Daniel ulega niespodziewanej fascynacji dziewczyną z salonu i, wbrew rozsądkowi, postanawia poznać ją bliżej. Nie ma pojęcia, że ich drogi przecięły się już wcześniej… Odkrycie tego wszystko zmienia. Okazuje się, że Eve skrywa wiele tajemnic, a ich światy diametralnie się różnią.

Czy przeciwieństwa faktycznie się przyciągają? Czy chłopak z dobrego domu i niegrzeczna dziewczyna mają jakiekolwiek szanse?

Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko…

Podziel się:

Nastepne

Natalia Budzyńska - Ja nie mam duszy

śr. sty 29 , 2020
Skandal w Kościele w czasach rodzącej się psychiatrii. Zamurowane okno, brak mebli, strzępki porozrywanej słomy służące za materac, a przede wszystkim naga, wychudzona kobieta z obłędem w oczach – to ujrzeli policjanci po wejściu do jednej z cel w krakowskim klasztorze Karmelitanek Bosych. Barbarę Ubryk przetrzymywano w tym nieogrzewanym, wypełnionym smrodem odchodów pomieszczeniu ponad dwadzieścia lat. O jej historii dyskutowano w Wiedniu, Paryżu i Nowym Jorku. W Krakowie – gdy […]
Natalia Budzyńska - Ja nie mam duszy – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie