Jamie McGuire – Piękna katastrofa i Chodząca katastrofa

Piękna katastrofa

Pełna namiętności i pasji opowieść o bardzo grzecznej dziewczynce i bardzo niegrzecznym chłopcu, który niebezpiecznie ją pociąga.

Jamie McGuire - Piękna katastrofa i Chodząca katastrofa – Monitor Rynkowy

Dziewiętnastoletnia Abby Abernathy wybiera uniwersytet jak najdalej od domu rodzinnego, żeby zapomnieć o przeszłości u boku matki alkoholiczki i ojca hazardzisty oraz o własnej głęboko skrywanej tajemnicy. Marzy o ustabilizowanej przyszłości.

Travis Maddox uosabia wszystko to, od czego Abby chce uciec: brutalną siłę, fantazję i niefrasobliwość w związkach z dziewczynami, które, o dziwo, nie mają mu za złe, że zalicza jedną po drugiej. Tylko Abby – choć czuje, że jakaś zupełnie dla niej niezrozumiała siła przyciąga ją do tego chłopaka – nie chce mu ulec.

A jednak godzi się na proponowany przez niego zakład: jeśli wygra ona, Travis zostawi ją w spokoju; w razie jego wygranej – Abby zamieszka z nim na miesiąc. Czego Abby boi się bardziej? Wygranej czy przegranej?

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/piekna-katastrofa-2/

Chodząca katastrofa

Czy można kochać zbyt mocno? Travis Maddox przed śmiercią swojej matki nauczył się od niej dwóch rzeczy: Kochaj mocno. Walcz jeszcze mocniej.

Jamie McGuire - Piękna katastrofa i Chodząca katastrofa – Monitor Rynkowy

Jego życie jest pełne romansów na jedną noc, hazardu, nielegalnych walk i przemocy. Ale kiedy zaczyna mu się wydawać, że nikt go nie pokona – ani na ringu, ani w miłości – pewna… Porządna dziewczyna… Powala go na kolana… I nic nie jest już takie, jakie było wcześniej.

W Pięknej katastrofie autorka oddała głos Abby Abernathy. Teraz pora przekonać się, czy Travis opowie tę samą historię.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/chodzaca-katastrofa/

Podziel się:

Nastepne

Pij, będziesz wielki

wt. wrz 6 , 2022
Pij mleko – będziesz wielki. Zapewne wielu z Was pamięta hasło, które towarzyszyło kampanii promującej spożywanie tego naturalnego napoju. O jego prozdrowotnych aspektach i wartościowym składzie wiecie już pewnie wszystko, więc zamiast piętrzyć kolejne mądrości, podpowiemy Wam, jakie mleko jest najlepsze. Przynajmniej według użytkowników aplikacji PanParagon. Z ponad miliona przebadanych paragonów wynika, że oto królem mleka zostaje: Łaciate. Tuż za nim uplasowała się Mleczna Dolina, a obok niej znajdujemy Mlekovitę. Top 5 […]
Pij, będziesz wielki – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie