Jane Riordan – Kubuś Puchatek. Był sobie miś

Nagle rozległo się burczenie w brzuszku. To mógł być tylko Kubuś Puchatek. Choć wtedy miś tak się nie nazywał. Nie znał jeszcze Krzysia i był tylko jednym z wielu pluszaków na wystawie w sklepie.

Jane Riordan - Kubuś Puchatek. Był sobie miś – Monitor Rynkowy

Odkryj, jak zaczęła się przyjaźń Krzysia i Puchatka. Czemu nad Kłapouchym zawsze krążą deszczowe chmury, a opowieść o Prosiaczku jest taka krótka? Wielkie historie mają zawsze wielki początek.

Jane Riordan - Kubuś Puchatek. Był sobie miś – Monitor Rynkowy

Oficjalna opowieść o tym, jak miś o małym rozumku trafił do serca Krzysia, a potem – do Stumilowego Lasu. Napisana w duchu opowiadań A. A. Milne’a, w doskonałym tłumaczeniu Michała Rusinka i z pięknymi ilustracjami w stylu E. H. Sheparda.

Jane Riordan - Kubuś Puchatek. Był sobie miś – Monitor Rynkowy

Świat Kubusia Puchatka ze wszystkimi jego mieszkańcami: Misiem o bardzo małym rozumku, Kłapouchym nad którym ciągle kłębią się chmury i Tygryskiem, który myśli tylko o brykaniu.

Jane Riordan - Kubuś Puchatek. Był sobie miś – Monitor Rynkowy

Wielka frajda dla wszystkich kochających Kubusia Puchatka.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/kubus-puchatek-byl-sobie-mis-riordan-jane-217987?query=by%C5%82%20sobie%20mi%C5%9B

Podziel się:

Nastepne

Wojciech Wójcik - Trzecia szansa

śr. kwi 13 , 2022
Są takie krzywdy, których zapomnieć się nie da. Koniec października, kiedy zbliża się święto zmarłych, to zwykle zwiększony ruch przy grobach bliskich. Tymczasem po warszawskich cmentarzach zaczyna grasować zabójca, zręczny i nieuchwytny. Dwoje obcych sobie ludzi ginie od strzałów z broni snajperskiej, w pobliżu rodzinnych grobów. Młodsza aspirant Karolina Nowak, przeniesiona do komendy stołecznej z niewielkiego mazurskiego posterunku, wpada na ślad zaskakującego powiązania z przeszłości. Na wniosek Karoliny do zespołu […]
Wojciech Wójcik - Trzecia szansa – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie