Jarosław Molenda – Dzieci nazistów

Czy można wyobrazić sobie Himmlera całującego swoją córeczkę w drodze do kwatery głównej, by podpisać nakaz egzekucji dzieci tylko dlatego, że były Żydami?

Jarosław Molenda - Dzieci nazistów – Monitor Rynkowy

Nazwiska Himmlera, Göringa, Götha czy Mengele wciąż mają moc przywoływania koszmaru nazistowskich Niemiec.

Ich potomkowie, dzieci nazistowskich przywódców, mierzą się z przeszłością rodziców, głównie ojców, w różny sposób. Gudrun Himmler została wierna zbrodniczej ideologii nazistowskiej. Matthias Göring, stryjeczny wnuk Hermanna, przeszedł na judaizm.

Jak to jest żyć z potworną spuścizną i czy można kiedykolwiek odciąć się od straszliwych zbrodni popełnionych przez przodków?

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/dzieci-nazistow-molenda-jaroslaw,p1327297968,ksiazka-p?qa=dzieci%20nazist%C3%B3w&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Czy nadal bojkotujemy Auchan, Decathlon i Leroy Merlin?

śr. paź 19 , 2022
Pomimo restrykcji ze strony niemal całego świata, na terenie Rosji nadal działa sieć sklepów Auchan i Leroy Merlin, a do niedawna obecny był tam także Decathlon. Dlatego w marcu i kwietniu na ścieżkę wojenną wkroczyli polscy konsumenci deklarując bojkot tych sieci. Czy ich działania mają potwierdzenie na paragonach? Na to pytanie odpowiada Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.  Bojkot francuskich sieci. Czy na słowach się skończyło? Polacy faktycznie przystąpili do bojkotu […]
Czy nadal bojkotujemy Auchan, Decathlon i Leroy Merlin? – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie