Joël Dicker – Zaginięcie Stephanie Mailer

30 lipca 1994 roku Orpheą, spokojną nadmorską miejscowością w Hamptons w stanie Nowy Jork, wstrząsa przerażające wydarzenie: burmistrz miasta i jego rodzina zostają zamordowani w swoim domu. Ginie także przypadkowy przechodzień, świadek zbrodni.

Joël Dicker - Zaginięcie Stephanie Mailer – Monitor Rynkowy

Śledztwo, z ramienia policji stanowej prowadzą dwaj młodzi oficerowie, Jesse Rosenberg i Derek Scott. Ambitni i nieustępliwi, doprowadzają do schwytania mordercy i znajdują solidne dowody, które można przedstawić w sądzie. Rozwiązanie sprawy przynosi im uznanie i zasłużone honorowe odznaczenia.

Ale dwadzieścia lat później, na początku lata 2014 roku, dziennikarka Stephanie Mailer mówi Rosenbergowi, że lata temu nie przeprowadził uczciwego śledztwa. Tuż po tym znika w tajemniczych okolicznościach.

Co stało się ze Stephanie Mailer? Co odkryła? A przede wszystkim: Co naprawdę wydarzyło się wieczorem 30 lipca 1994 w Orphei?

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/zaginiecie-stephanie-mailer/

Podziel się:

Nastepne

Ta polska aplikacja zyskuje popularność na całym świecie

pon. cze 6 , 2022
Fenomen aplikacji PanParagon obserwujemy już od pewnego czasu. Dotychczas pobrano ją już ok. 500 tys. razy, a jej użytkownicy zeskanowali łącznie niemal 6 mln paragonów. Jakie były jej początki i w jaki sposób podbiła serca – nie tylko Polaków? Zapytaliśmy o to „twarz” PanaParagona, Antoninę Grzelak. Zacznijmy od początku. Do czego służy aplikacja PanParagon? Jakie korzyści daje swoim użytkownikom? PanParagon to w dużym skrócie kompleksowa aplikacja zakupowa. Jak sama nazwa wskazuje, jej […]
Ta polska aplikacja zyskuje popularność na całym świecie – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie