John Martin – Skupiony i wolny. Sześć kroków do twojego sukcesu biznesowego

W książce Skupiony i wolny John Martin przedstawia praktyczny, motywujący i konkretny sposób działania pozwalający przezwyciężyć irytujące przeszkody oraz odnosić nadzwyczajne sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

John Martin - Skupiony i wolny. Sześć kroków do twojego sukcesu biznesowego – Monitor Rynkowy

Wykorzystując zapadające w pamięć przykłady, cytaty oraz wnikliwe pytania, które zmuszają do szczerej analizy własnego życia, autor dostarcza narzędzi, by jasno zdefiniować, zaplanować oraz osiągnąć cele, zarówno te małe, jak i duże.

Każdego dnia stajemy przed trudnymi decyzjami, pilnymi zadaniami i niespodziewanymi zagrożeniami dla naszego sukcesu – jeśli jesteśmy na tyle odważni, by rzucić sobie wyzwanie i podążać za marzeniami. Na podstawie wielu lat badań, prowadzonych także metodą prób i błędów, John Martin proponuje nam klucze do wolności.

Daje również okazję, by wykorzystać często niedoceniany zasób, jakim są planowanie pełne skupienia i ukierunkowane działanie obejmujące:

  • dokładne zwizualizowanie marzeń o sukcesie,
  • zaplanowanie sposobu ich realizacji przez poszukiwania oraz przygotowanie,
  • przezwyciężenie raz na zawsze frustracji, która wynika z niezdecydowania i nadmiernego rozmyślania,
  • wypracowanie skutecznych strategii wytrwałości w obliczu klęski,
  • uzyskanie wolności umysłowej i finansowej szybciej, niż wydawało się to możliwe.

John Martin – jest autorem książek Postaw na siebie, Choose your perspective oraz Increase your personal productivity. Tworzone przez niego treści pomagają analizować własne nastawienie, dopasowywać obierane cele do swoich mocnych stron i podejmować działania niezależnie od sytuacji.

Wydawnictwo Studio Emka poleca zakup książki: https://studioemka.com.pl/produkt/skupiony-i-wolny-szesc-krokow-do-twojego-sukcesu-biznesowego/

Podziel się:

Nastepne

Duże zainteresowanie mieszkaniami od Aurec Home

pt. cze 2 , 2023
– Aktywność kupujących spowodowała, że w pierwszym kwartale 2023 roku osiągnęliśmy najlepszym poziom sprzedaży od stycznia roku 2022. Notujemy także bardzo wysoką liczbę rezerwacji lokali, co jest związane z rządowymi dopłatami do pierwszego mieszkania oraz naszą najnowszą ofertą, czyli specjalnym harmonogramem płatności: 20/70/10. Klienci już teraz mogą wybrać mieszkanie z osiedla Miasteczko Jutrzenki i przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej wpłacić tylko 20% jego wartości. Kolejna transza, 70%, jest regulowana we wrześniu, kiedy nabywca dopełni formalności związanych z kredytem w banku […]
Duże zainteresowanie mieszkaniami od Aurec Home – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie