Jorge Bucay – Bajka prawdę Ci powie… o Tobie

Nowe interpretacje klasycznych bajek i przypowieści, towarzyszących ludzkości od zamierzchłych czasów.

Jorge Bucay - Bajka prawdę Ci powie… o Tobie – Monitor Rynkowy

Dobrze wszystkim znane z dzieciństwa bajki mogą wiele powiedzieć o ludzkim zachowaniu: o naszych lękach, fantazjach, złudzeniach i pragnieniach.

Pisarz i psychoterapeuta Jorge Bucay opowiada w tej książce piętnaście bajek (m.in. o brzydkim kaczątku, śpiącej królewnie i Kopciuszku) – przytacza ich oryginalne brzmienie, omawia ewolucje ich treści i tradycyjne przesłanie, a na końcu proponuje nową, współczesną lekturę i interpretację każdej historii.

Ta niezwykła książka pomoże czytelnikowi nie tylko zrozumieć pierwotny sens opowieści, lecz również lepiej poznać ludzką naturę, a może i samego siebie. Przecież każda bajka to metaforyczna albo rzeczywista podróż jej bohatera, będąca dla niego drogą do samopoznania… podobnie zresztą jak dla czytelnika.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/bajka-prawde-ci-powie-o-tobie.html

Podziel się:

Nastepne

KE zatwierdziła program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027

wt. gru 13 , 2022
W poniedziałek, 12 grudnia br. Komisja Europejska zatwierdziła program krajowy pn. Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027 (FERS), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Budżet programu to ok. 4,9 mld euro (4 mld wkładu UE). Program FERS identyfikuje kluczowe wyzwania w obszarze polityk społecznych – edukacji, zatrudnienia i włączenia społecznego, na które chcemy skutecznie odpowiedzieć w ciągu najbliższych siedmiu lat. Duży nacisk zostanie położony na rozwój edukacji […]
KE zatwierdziła program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027 – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie