Julia Golding – Garderoba królowej. Historia Elżbiety II i jej strojów

Niezwykle zajmująca i wspaniale zilustrowana książka o życiu królowej Elżbiety II oraz o jej ubraniach i biżuterii.

Julia Golding - Garderoba królowej. Historia Elżbiety II i jej strojów – Monitor Rynkowy

Czy wiesz, że korona królowej waży aż dwa kilogramy? Albo że istnieje taki wzór szkockiej kraty, którego nikt poza nią nie mógł nosić?

Pełna zdumiewających faktów Garderoba królowej opowiada historię młodej księżniczki, która nie spodziewała się, że będzie rządzić i że stanie się jednym z najdłużej urzędujących – i najbardziej lubianych – monarchów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Książka zawiera przedmowę autorstwa Michele Clapton, projektantki kostiumów do serialu Netflixa The Crown, która pozwala zajrzeć za kulisy odtwarzania niektórych z najsłynniejszych.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/garderoba-krolowej-historia-elzbiety-ii-i-jej-strojow.html

Podziel się:

Nastepne

Przestarzały system szkoleń powoduje, że w Polsce łatwiej jest dziś zostać pilotem niż maszynistą

wt. gru 20 , 2022
Deficyt maszynistów to problem, z którym przewoźnicy kolejowi borykają się już od kilku lat. W kolejnych będzie się tylko pogłębiał, bo uprawnienia do prowadzenia pojazdów kolejowych ma w Polsce raptem ok. 17 tys. osób, ale ponad połowa z nich zbliża się do emerytury. Tymczasem rocznie szkoli się zaledwie ok. 200 nowych maszynistów. To powoduje, że deficyt kadrowy za kilka lat może przekroczyć 5 tys. wakatów. – Dzisiaj niestety łatwiej jest zostać pilotem niż maszynistą – zauważa Michał Litwin […]
Przestarzały system szkoleń powoduje, że w Polsce łatwiej jest dziś zostać pilotem niż maszynistą – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie