Karolina Głogowska – Sprawa Sary

Witold Wedler to 40-letni, niespełniony zawodowo i prywatnie dziennikarz śledczy. Kiedy zapada na nietypowy rodzaj padaczki – podczas ataków zaczynają go dręczyć wizje z dzieciństwa – szef odsyła go na zwolnienie.

Karolina Głogowska - Sprawa Sary – Monitor Rynkowy

Zamiast tego Witek jedzie do Brzezińca, miejscowości, w której jako dziecko spędził w 1993 roku ostatnie szczęśliwe wakacje.

Trzynastoletnia Sara była jego pierwszą miłością. On był ostatnią osobą, która widziała Sarę żywą. Co się stało z dziewczyną? Została zamordowana, uciekła, a może wciąż żyje? I kim jest tajemnicza Lena, która tak bardzo ją przypomina?

Jedyną szansą na odzyskanie zdrowia psychicznego jest rozwikłanie zagadki sprzed 27 lat. Zanim to nastąpi, Witold odkryje, jak wiele mrocznych tajemnic kryje się w przeszłości.

Karolina Głogowska – dziennikarka, redaktorka, współautorka powieści Dwanaście życzeń, Inna kobieta i Zanim cię zapomnę. Autorka książki Mój ukochany wróg. Współpracowała między innymi z Wirtualną Polską i Onetem, a także telewizją Asta. Zarówno w swoich reportażach, jak i książkach opowiada o tym, co niewygodne, trudne i zamiecione pod dywan. Nie boi się zaczynać od nowa: wiele razy zmieniała zawód, ale tylko pisaniu pozostaje wierna od najmłodszych lat.

Grupa Wydawnicza Foksal poleca zakup książki: https://www.gwfoksal.pl/sprawa-sary-karolina-glogowska-sku34bcda307bbc14eb3442.html

Podziel się:

Nastepne

PE pracuje nad zapewnieniem unijnej płacy minimalnej; problem dotyczy siedmiu na 10 pracowników

wt. sie 31 , 2021
Parlament Europejski pracuje nad zapewnieniem płacy minimalnej zapewniającej przyzwoity poziom życia w Unii Europejskiej. Siedmiu na 10 pracowników otrzymujących najniższe wynagrodzenie miało trudności z wiązaniem końca z końcem. Europarlament wskazuje, że kryzys koronawirusowy uwydatnił potrzebę wprowadzenia sprawiedliwej płacy minimalnej w Unii Europejskiej. Wielu pracowników na pierwszej linii walki z pandemią, takich jak opiekunowie, pracownicy służby zdrowia czy sprzątaczki, zarabia płacę minimalną. Prawie 60 proc. osób otrzymujących płacę minimalną w UE […]
PE pracuje nad zapewnieniem unijnej płacy minimalnej; problem dotyczy siedmiu na 10 pracowników – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie