Katarzyna Kędzierska, Małgorzata Jakubczak – Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji uważności

Są setki książek o medytacji – ale nie wszystkie warto czytać. Jest wielu nauczycieli medytacji – ale nie wszyscy naprawdę potrafią uczyć.

Katarzyna Kędzierska, Małgorzata Jakubczak - Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji uważności – Monitor Rynkowy

Katarzyna Kędzierska i Małgorzata Jakubczak są przekonane, że najlepszą pomocą na czas chaosu jest mindfulness, czyli praktyka uważności. Dlatego wspólnie napisały książkę, w której dzielą swoim doświadczeniem i krok po kroku wyjaśniają, czym jest właściwie rozumiana i praktykowana mindfulness oraz podpowiadają, jak uniknąć pułapek, rozczarowań i fałszywych nauczycieli.

To naga prawda o mindfulness – odarta z instagramowych filtrów szczera rozmowa dwóch ekspertek, które zmieniły swoje życie dzięki medytacji uważności. Medytacja nie sprawia, że automatycznie staniemy się lepsi – sprawia, że uzyskujemy dystans do swoich doświadczeń, redukuje stres, przynosi harmonię i pozwala zaakceptować siebie.

Małgorzata Jakubczak medytuje od 2006 roku i jest nazywana nauczycielką nauczycieli. Zakładając Polski Instytut Mindfulness, wprowadziła tę praktykę do Polski.

Katarzyna Kędzierska medytuje od 5 lat, w 2020 roku uzyskała tytuł certyfikowanej nauczycielki mindfulness MBSR. Jest założycielką największego w Polsce bloga o minimalizmie – Simplicite.pl oraz autorką książki “Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce”.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/odkrywanie-mindfulness-szczerze-o-medytacji-uwaznosci-kedzierska-katarzyna-jakubczak-malgorzata-240900?query=odkrywanie%20mind

Podziel się:

Nastepne

<strong>Centrum Medyczne w Łańcucie nagrodzone Symbolem</strong>

śr. sty 25 , 2023
O nagrodzie Symbolu 2022, podsumowaniu minionego roku i planach na przyszły rozmawiamy z Łukaszem Waisem, prezesem zarządu Centrum Medycznego w Łańcucie Sp. z o.o. Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022: jakie znaczenie ma dla państwa ta nagroda? Bardzo ucieszyło nas to prestiżowe wyróżnienie. To docenienie naszej codziennej pracę i ogrommego wysiłku wszystkich pracowników szpitala. Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022 to również zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy.  Za nami 2022 rok. Jaki on był dla […]
<strong>Centrum Medyczne w Łańcucie nagrodzone Symbolem</strong> – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie