Katie Kirby – Na trzeźwo nie da rady!

Ta książka nie jest poradnikiem. Nie powie Wam, jak uśpić dziecko, jak radzić sobie z napadami złości malucha, jak być dobrym rodzicem, fajnym rodzicem, a nawet złym rodzicem. Jest to książka o rodzicielstwie, która nie zawiera absolutnie żadnych przydatnych porad.

Katie Kirby - Na trzeźwo nie da rady! – Monitor Rynkowy

Zamiast tego znajdziecie w niej szczere do bólu historie i anegdoty z rodzicielskiego frontu, które pokazują, że można kochać swoje dzieci całym sercem, a jednocześnie strasznie się z ich powodu irytować.

Na trzeźwo nie da rady! poprowadzi Was przez całą ekscytującą, a zarazem frustrującą drogę rodzicielstwa, od ciąży do rozpoczęcia przez dziecko szkoły, i pomoże poczuć, że nie jesteście w tym sami. Lektura najlepiej smakuje z ginem!

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/niech-zyje-gin.html

Podziel się:

Nastepne

We wtorek PE wybierze swojego przewodniczącego na drugą połowę kadencji

pon. sty 17 , 2022
We wtorek Parlament Europejski wybierze swojego przewodniczącego na drugą połowę pięcioletniej kadencji. Wszystkie wybieralne stanowiska w PE są odnawiane co dwa i pół roku. Kandydatów na stanowisko przewodniczącego może zgłaszać grupa polityczna lub grupa posłów, która osiągnie tzw. niski próg, tj. 1/20 posłów, czyli 36 z 705, kiedy wszyscy są obecni. Wybór Przewodniczącego następuje bezwzględną większością głosów ważnych, oddanych w głosowaniu tajnym, tj. 50 proc. plus jeden. Z powodu pandemii […]
We wtorek PE wybierze swojego przewodniczącego na drugą połowę kadencji – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie