Klaudiusz Szymańczak – Otulina

Morderstwo, które wstrząśnie małą społecznością i ponura puszcza, która pożera ludzi żywcem.

Klaudiusz Szymańczak - Otulina – Monitor Rynkowy

Pewnej nocy czwórka licealistów wyrusza na wyprawę do Puszczy Kampinoskiej. Kilka godzin później tylko troje z nich wraca szczęśliwie do swoich domów.

Gdy ciało nastoletniej Hani zostaje znalezione na skraju lasu, jej rodzice – którzy zaledwie pół roku wcześniej przeprowadzili się z córką z Warszawy pod Kampinos w poszukiwaniu ciszy i spokoju – przeżywają swój najgorszy koszmar. Okoliczni mieszkańcy również są wstrząśnięci, zwłaszcza że wiele wskazuje na to, iż mordercą jest ktoś z nich.

Co wydarzyło się tamtej nocy w samym sercu puszczy? I kto tak naprawdę jest winien tragedii, która wpłynie na życie wielu osób?

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/otulina-szymanczak-klaudiusz-243944?query=otulin

Podziel się:

Nastepne

Tim Spector - Podano do stołu

wt. kwi 18 , 2023
Czy śniadanie rzeczywiście jest najważniejszym posiłkiem dnia? Czy liczenie kalorii ma sens? Czy istnieją dowody na to, że kawa jest dla nas szkodliwa? Dzięki swoim pionierskim badaniom profesor Tim Spector obala te i wiele innych mitów na temat jedzenia. W książce Podano do stołu analizuje skandaliczny brak wiarygodnych badań stojących za wieloma planami dietetycznymi, oficjalnymi zaleceniami i cudownymi kuracjami, i zachęca nas do ponownego przemyślenia naszej relacji z jedzeniem – […]
Tim Spector - Podano do stołu – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie