Konferencja „Wolność, przyszłość, doświadczenie – Trzy powody, by zmienić myślenie o edukacji!” już w czerwcu

Zapraszamy serdecznie na ogólnopolską konferencję Wolność, przyszłość, doświadczenie – Trzy powody, by zmienić myślenie o edukacji!”.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie 30 czerwca 2023 r. w Centrum Konferencyjnym, na ul. Chodakowskiej 19/31.

Właśnie ruszyła rejestracja! Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do rejestracji: https://tiny.pl/ch8rz  

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Edukacji Domowej przy partnerstwie Centrum Nauczania Domowego. Konferencja zorganizowana jest z okazji IV Dnia Edukacji Domowej.

Wydarzenie ma na celu pokazanie, jak ważne są zmiany w edukacji. Chcemy zaprezentować alternatywne metody kształcenia oraz nowoczesne narzędzia i technologie, które można wykorzystać w procesie edukacji. Pragniemy podkreślić, jak ważną rolę odgrywa tutaj dziecko i jego potrzeby.

Nie zabraknie rzetelnych i interesujących paneli dyskusyjnych. Będzie to również dobry moment do podzielenia się swoimi doświadczeniami i refleksami na temat edukacji.

Wśród prelegentów zobaczymy m.in.: Macieja Dębskiego z “Fundacji Dbam o Swój Zasięg”, autora raportu “Młode GłowyOtwarcie o zdrowiu psychicznym”Wojciecha Gawlika z EDU – klaster w panelu o alternatywnej edukacji, Julię Wojtkowiak – autorkę projektu “Nie mam czasu na szkołę”, która ukaże perspektywę ucznia w edukacji domowej i wielu innych.

Kolejni wspaniali prelegenci będą odkrywani  w naszych social mediach!  Zapraszamy do obserwowania wydarzenia i publikowanych w nim szczegółów! Udział w konferencji jest w pełni darmowy.

Wydarzenie na Facebooku: 

https://www.facebook.com/events/791080235911917/?active_tab=discussion

Podczas Konferencji planowane są trzy panele dyskusyjne z ekspertami:

1. Zdrowie psychiczne dzieci a edukacja

2. Alternatywna edukacja (edukacja ze świata)

3. Nowoczesna edukacja i edukacja przyszłości – nowe technologie.

Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji oraz do wykorzystania przesłanych materiałów. 

 

Podziel się:

Nastepne

Jared Diamond - Strzelby, zarazki, stal. Krótka historia ludzkości

wt. maj 30 , 2023
Błyskotliwe spojrzenie na dzieje ludzkości, które udowadnia, że to czynniki geograficzne i środowiskowe ukształtowały naszą cywilizację. Kilkanaście tysięcy lat temu ludy zamieszkujące Ziemię niczym istotnym nie różniły się między sobą. Ludzie epoki kamienia żyli dzięki łowiectwu i zbieractwu. Gdy udomowiono zwierzęta i zaczęto uprawiać rośliny, to lud Eurazji zdobył przewagę nad innymi. Symbolem postępu stały się strzelby (broń), zarazki i stal (narzędzia). To umożliwiło im podbój świata. U zarania ludzkości […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie